Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 814 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 9 қазан N 1245
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Елабұға қаласында автомобиль зауытының қуаттар кешенiн
бiрлесiп құру туралы үкiметаралық Келiсiмдi жүзеге асыруға Қазақстан
Республикасының қатысуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 28 маусымдағы N 814 қаулысының қосымшасына мынадай
өзгерту енгiзiлсiн:
акцияларының мемлекеттiк пакетi "ЕлАЗ-инвест" мемлекетаралық
консорциумының жарғы қорына берiлетiн акционерлiк қоғамдардың
тiзбесiнен "Балқашмыс" АҚ-2%" сөзi алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1996 г. N 1245
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 814 P960814_ "Об участии Республики Казахстан в реализации межправительственного Соглашения о совместном создании комплекса мощностей автомобильного завода в г. Елабуге" следующее изменение:
из перечня акционерных обществ, государственный пакет акций
которых передается в уставный фонд межгосударственного консорциума
"ЕлАЗ-инвест", исключить слова "АО "Балхашмыс" - 2%".
Премьер-Министр
Республики Казахстан