Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 сәуiрдегi N 557 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 қазан N 1248
Қазақстан Республикасының бiрнеше шетел мемлекеттерiмен халықаралық автомобиль қатынасы саласында жасасқан Үкiметаралық Келiсiмдердi, Халықаралық шарттарды орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қазақстан Республикасында халықаралық автомобиль тасымалын
дамыту мен ұйымдастыруды жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы
26 сәуiрдегi N 557 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1995 жыл, N 14, 169-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
9-тармақтың бiрiншi абзацындағы "кiрген күннен бастап 7 күн
iшiнде олардың шығуын қамтамасыз ететiн болып" сөздерi алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 апреля 1995 г. N 557
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1996 г. N 1248
Во исполнение межправительственных соглашений, международных договоров в области международного автомобильного сообщения, заключенных Республикой Казахстан с рядом иностранных государств, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 26 апреля 1995 г. N 557
P950557_
"О мерах по развитию и
совершенствованию организации международных автомобильных перевозок
в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 14,
ст. 169) следующее изменение:
в абзаце первом пункта 9 исключить слова "обеспечив их выезд в
течение 7 дней со дня въезда".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан