Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 908 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 қазан N 1253
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Қарағанды көмiр бассейнiнің кәсiпорындарын қаржы-экономикалық
сауықтыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 908 қаулысына мынадай өзгерту
енгiзiлсiн:
4-тармақтың үшiншi абзацындағы "қайтарымдық" сөзi "қайтарымсыз"
сөзiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 г. N 908
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 1996 г. N 1253
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16
июля 1996 г. N 908
P960908_
"О дополнительных мерах по
финансово-экономическому оздоровлению предприятий Карагандинского
угольного бассейна" следующее изменение:
в абзаце третьем пункта 4 слово "возвратной" заменить словом
"безвозвратной".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан