"Эйр Қазақстан" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамын құру жөнiндегi мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 қазан N 1256
"Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясын экономикалық тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1030 P961030_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi:
"Эйр Қазақстан" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамын мемлекеттiк тiркеу үшiн құжатын заңды тұлғаның тiркегенi үшiн мемлекеттiк алым төлеу туралы төлем тапсырмасынсыз қабылдасын;
1996 жылғы 15 қазанға дейiн "Эйр Қазақстан" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамын мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асырсын.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "Эйр Қазақстан" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы мемлекеттiк тiркеу үшiн алымды үш ай мерзiмде төлесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О вопросах по созданию акционерного общества закрытого типа "Эйр Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 1996 г. N 1256
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1030 P961030_ "О мерах по экономической стабилизации гражданской авиации Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству юстиции Республики Казахстан:
принять документы для государственной регистрации акционерного общества закрытого типа "Эйр Казахстан" без платежного поручения об оплате государственного сбора за регистрацию юридического лица;
осуществить государственную регистрацию акционерного общества закрытого типа "Эйр Казахстан" до 15 октября 1996 года.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и акционерному обществу закрытого типа "Эйр Казахстан" в трехмесячный срок оплатить сбор за государственную регистрацию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан