Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 53 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 қазан N 1321
"Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясын экономикалық
тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1030
P961030_
қаулысын орындау
үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясы қызметiн басқаруды
жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 21 қаңтардағы N 53 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 января 1993 г. N 53
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 г. N 1321
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан
от 20 августа 1996 г. N 1030
P961030_
"О мерах по экономической
стабилизации гражданской авиации Республики Казахстан" Правительство
Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 21 января 1993 г. N 53 "О совершенствовании
управления деятельностью гражданской авиации Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан