Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң баспаханасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қараша N 1327. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.10.26. N 1597 қаулысымен. ~P001597
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiне Қазақстан Республикасы Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Iс басқармасы өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi баспаханасының базасында еншiлес кәсiпорын - Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Республикалық
мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң баспаханасын құруға
рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Республикалық
мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi жоғарыда аталған
баспахана жарғысын белгiленген тәртiппен бекiтсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О типографии Республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1327. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 октября 2000 г. N 1597 ~P001597.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить Республиканскому государственному производственно-эксплуатационному объединению Аппарата Правительства Республики Казахстан создать на базе типографии производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан дочернее предприятие - типографию республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Правительства
Республики Казахстан.
2. Республиканскому государственному
производственно-эксплуатационному объединению Аппарата Правительства
Республики Казахстан в установленном порядке утвердить устав
вышеназванной типографии.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан