Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 мамырдағы N 755 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 13 қараша N 1382. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 570 қаулысымен. ~P000570
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссия туралы, тауар биржаларын лицензиялау туралы Ережелердi және Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссияның құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 мамырдағы N 755 P950755_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 19, 216-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Ябров В.В. - Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының
жауапты қызметкерi, төрағаның орынбасары
Бектемiсов Н.Б. - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгiнiң Шағын және орташа бизнестi,
нарықтық инфрақұрылымды дамыту
басқармасының бастығы;
көрсетiлген құрамнан А.И.Савелов, Б.Ғ.Мұхамеджанов, Н.Ғ.Мұхамеджанов, Р.Ж.Әзiмов, Е.С.Досмағамбетов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 мая 1995 г. N 755
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1996 г. N 1382. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 570 ~P000570.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 мая 1995 г. N 755 P950755_ "Об утверждении Положений о Республиканской комиссии по товарным биржам, о лицензировании товарных бирж и состава Республиканской комиссии по товарным биржам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 19, ст. 216) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской комиссии по товарным биржам, утвержденный указанным постановлением:
Яброва В.В. - ответственного работника Аппарата
Правительства Республики Казахстан,
заместителем председателя
Бектемисова Н.Б. - начальника Управления развития малого
и среднего бизнеса, инфраструктуры
рынка Министерства экономики
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Савелова А.И., Мухамеджанова Б.Г., Мухамеджанова Н.Г., Азимова Р.Д., Досмагамбетова Е.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан