1994-1995 жылдары Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорына бөлiнген бюджеттiк несиенi есептеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 қараша N 1399
1994-1995 жылдары Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына бөлiнген бюджеттiк несие бойынша мерзiмi кешiктiрiлген берешегi болуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1996 жылға арналған республикалық бюджетке көзделген қаржы сомасы шотына 1996 жылғы 1 қарашадағы жағдайы бойынша проценттерi қосылған 301926,0 мың теңге сомасындағы несиеге мынадай есептеу жүргiзсiн:
"Еңбекақыға есептеу" 2-бабы бойынша Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне - 112115,2 мың теңге, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне 12000 мың теңге, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекараны күзету жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне - 18000 мың теңге, Шекара әскерлерi әскери институтына 800 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне санаторийлық-курорттық емдеудi төлеуге және пайдаланылмаған санаторийлық-курорттық жолдамаларды өтеуге 85510,8 мың теңге;
Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне - Қызылорданың 6-ЖЭО алдындағы қарызын өтеу үшiн, оның Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына 19000 мың теңге берешегi шегiнде;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне - Қазақстан Республикасының Зейнетақы қоры алдындағы берешегi шегiнде Семей "Гортеплокоммунэнерго" өндiрiстiк бiрлестiгi алдындағы кредиттiк берешегiн өтеуге - 8000 мың теңге және ЖЭО-ға - 21000 мың теңге, Алматы трамвай-троллейбус басқармасына 25500 мың теңге.
Аталған есептеу 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi:
Зейнетақы қоры осы қаулымен жүргiзiлген есептеуге жоғарыда көрсетiлген төлем төлеушiлердiң Зейнетақы қорының алдындағы берешегiн өтеудi ескере отырып Зейнетақы қорының 1996 жылға арналған кiрiстер және шығыстар бөлiгiнде тиiстi өзгерiстер енгiзсiн;
Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорымен
санаторийлық-курорттық емдеудi төлеу және пайдаланбаған
санаторийлық-курорттық жолдамалардың өтемақысы жөнiндегi берешектi
есептеу сомасы бойынша өзара қатысы жөнiнде тиiстi операциялар
жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О зачете бюджетной ссуды, выделенной Пенсионному фонду Республики Казахстан в 1994-1995 годах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1996 г. N 1399
В связи с имеющейся просроченной задолженностью по бюджетной ссуде, выделенной Пенсионному фонду Республики Казахстан в 1994-1995 годах, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
произвести зачет ссуды с начисленными процентами по состоянию на 1 ноября 1996 года в сумме 301926,0 тыс.тенге в счет предусмотренных ассигнований в республиканском бюджете на 1996 год:
по статье 2 "Начисление на заработную плату" Министерству образования Республики Казахстан - 112115,2 тыс. тенге, Министерству здравоохранения Республики Казахстан - 12000 тыс. тенге, Государственному комитету Республики Казахстан по охране государственной границы - 18000 тыс. тенге, Военному институту пограничных войск - 800 тыс. тенге;
Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан - на оплату санаторно-курортного лечения и компенсации за неиспользованные санаторно-курортные путевки в сумме 85510,8 тыс. тенге;
Министерству образования Республики Казахстан - на погашение задолженности перед Кзыл-Ординской ТЭЦ-6 в пределах ее задолженности Пенсионному фонду Республики Казахстан в сумме 19000 тыс. тенге;
Министерству обороны Республики Казахстан - на погашение кредиторской задолженности перед Семипалатинским производственным объединением "Гортеплокоммунэнерго" в сумме 8000 тыс. тенге и ТЭЦ - 21000 тыс. тенге, Алматинским трамвайно-троллейбусным управлением - 25500 тыс. тенге в пределах их задолженности перед Пенсионным фондом Республики Казахстан.
Указанный зачет произвести с отражением в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
2. Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан:
на произведенную настоящим постановлением сумму зачета внести соответствующие изменения в доходную и расходную части бюджета Пенсионного фонда на 1996 год, с учетом погашения задолженности перед Пенсионным фондом указанных выше плательщиков;
произвести соответствующие операции по отражению взаимоотношений с Пенсионным фондом Республики Казахстан по сумме зачета задолженности по оплате санаторно-курортного лечения и компенсации за неиспользованные санаторно-курортные путевки.
Премьер-Министр
Республики Казахстан