Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 қарашадағы N 1360 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 22 қараша N 1433
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Еврооблигациялардың эмиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 қарашадағы N 1360 қаулысына мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
атауында, 1 және 2-тармақтардағы "Еврооблигациялар" деген сөзi
"Евронот" деген сөзбен ауыстырылсын.
1-тармақтағы " 100 000 000 (жүз миллион) деген сөз "200 000 000
(екi жүз миллион) дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 1360
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1433
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 1360 P961360_ "Об эмиссии Еврооблигаций" следующие изменения:
в названии, в пунктах 1 и 2 слово "Еврооблигаций" заменить словом "Евронот";
в пункте 1 слова "100 000 000 (сто миллионов)" заменить словами "до 200 000 000 (двухсот миллионов)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан