Жобалау қызметi саласында басқару құрылымын жетiлдiру мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 3 желтоқсандағы N 1475
Жобалау және iздестiру ұйымдарының басқару құрылымын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қосымшаға сәйкес мемлекеттiк меншiк нысанына жататын азаматтық-тұрғын үй бейiнiндегi және инженерлiк-iздестiру институттары коммуналдық меншiкке берiлсiн.
Облыс әкiмдерiне берiлген институттарды қайта ұйымдастырған кезде оларға бұрын орындаған жұмыстарынан басқа, жолдарды, агроөнеркәсiптiк және су шаруашылық бейiнiндегi объектiлердi, жөндеу-құрылыс жұмыстарын жобалау мәселелерi жүктелсiн.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 қарашадағы N 1136 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 43, 526-құжат);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 қарашадағы N 1136 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 шiлдедегi N 819 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 30, 343-құжат);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15
қарашадағы N 1136 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 17
қарашадағы N 1301 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж.,
N 45, 492-құжат).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1475 қаулысына
қосымша
Коммуналдық меншiкке берiлетiн мемлекеттiк меншiк
нысанына жататын азаматтық-тұрғын үй
бейiнiндегi және инженерлiк iздестiру
институттарының
ТIЗБЕСI
"Ақмолаазаматжобалау" Мемлекеттiк азаматтық-тұрғын үй
мақсатындағы объектiлердi жобалау жөнiндегi жобалау институты,
Ақмола қаласы
"Торғайжобалау" Мемлекеттiк жобалау институты, Арқалық қаласы
"Атыраужобалау" Мемлекеттiк жобалау институты, Атырау қаласы
"Жезқазғаназаматжобалау" Мемлекеттiк азаматтық-тұрғын үй мақсатындағы объектiлердi жобалау жөнiндегi жобалау институты, Жезқазған қаласы
"Восток МИIИ" Мемлекеттiк инженерлiк iздестiру институты, Өскемен қаласы
"Қарағандыазаматжобалау" Мемлекеттiк азаматтық-тұрғын үй мақсатындағы объектiлердi жобалау жөнiндегi жобалау институты, Қарағанды қаласы
"Қостанайазаматжобалау" Мемлекеттiк азаматтық-тұрғын үй мақсатындағы объектiлердi жобалау жөнiндегi жобалау институты, Қостанай қаласы
"Ақтөбе МИIИ" Мемлекеттiк инженерлiк iздестiру институты, Ақтөбе қаласы
"Севазаматжобалау" Мемлекеттiк азаматтық-тұрғын үй мақсатындағы объектiлердi жобалау жөнiндегi жобалау институты, Петропавл қаласы

Вопросы совершенствования структуры управления в сфере проектной деятельности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 г. N 1475
В целях совершенствования структуры управления проектных и изыскательских организаций Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в коммунальную собственность институты жилищно-гражданского профиля и инженерных изысканий, относящиеся к государственной форме собственности, согласно приложению.
Рекомендовать акимам областей при реорганизации переданных институтов возложить на них, кроме ранее выполняемых работ, вопросы проектирования дорог, объектов агропромышленного и водохозяйственного профиля, ремонтно-строительных работ.
2. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1993 г. N 1136 "Вопросы Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 526);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1994 г. N 819 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1993 г. N 1136" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 30, ст. 343);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17
ноября 1994 г. N 1301 "О внесении дополнений и изменений в
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября
1993 г. N 1136" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 45, ст. 492).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 декабря 1996 г. N 1475
Перечень
институтов жилищно-гражданского
профиля и инженерных изысканий государственной
формы собственности, передаваемых в
коммунальную собственность
Государственный проектный институт по проектированию объектов
жилищно-гражданского назначения "Акмолагражданпроект", г. Акмола
Государственный проектный институт "Тургайпроект", г. Аркалык
Государственный проектный институт "Атыраупроект", г. Атырау
Государственный проектный институт по проектированию объектов
жилищно-гражданского назначения "Жезказгангражданпроект",
г. Жезказган
Государственный институт инженерных изысканий "Восток ГИИЗ",
г. Усть-Каменогорск
Государственный проектный институт по проектированию объектов
жилищно-гражданского назначения "Карагандагражданпроект",
г. Караганда
Государственный проектный институт по проектированию объектов
жилищно-гражданского назначения "Кустанайгражданпроект",
г. Кустанай
Государственный институт инженерных изысканий "АктюбГИИЗ",
г. Актюбинск
Государственный проектный институт по проектированию объектов
жилищно-гражданского назначения "Севгражданпроект",
г. Петропавловск