Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 8 маусымдағы N 800 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 желтоқсан N 1496
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi қызметiнiң
мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995
жылғы 8 маусымдағы N 800 қаулысының қосымшасына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 20, 232-құжат) мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi Кеңесiнiң
құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Павлов А.С.     - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары, - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi, Кеңес төрағасы
Дәмитов Қ.К.    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi басқармасы
төрағасының орынбасары
Манақбаев Т.М.  - Қазақстан Республикасы мемлекеттiк Медетшi
банкi басқармасының төрағасы
Молоканов А.А.  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi
басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi
төрағасының орынбасары - Кәсiпорындарды қайта
ұйымдастыру жөнiндегi агенттiктiң директоры
"Оспанов Х.А.   - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және сауда
министрiнiң орынбасары"
деген жолдар:
мынадай редакцияда жазылсын;
"Оспанов Х.А.   - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрi, Кеңес төрағасының орынбасары";
В.В. Соболев, Б.Ш. Тажияқов, Б.М. Имашев, Б.Х. Хамзин аталған
құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1995 г. N 800
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1996 г. N 1496
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики
Казахстан от 8 июня 1995 г. N 800
P950800_
"О вопросах деятельности
государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан" (САПП
Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 232) следующие изменения:
ввести в состав Совета государственного Реабилитационного банка
Республики Казахстан:
Павлова А.С.          - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министра финансов Республики
Казахстан, председателем Совета
Дамитова К.К.         - заместителя Председателя Правления
Национального Банка Республики Казахстан
Манахбаева Т.М.       - Председателя Правления государственного
Реабилитационного банка Республики
Казахстан
Молоканова А.А.       - заместителя Председателя Государственного
комитета Республики Казахстан по
управлению государственным имуществом -
Директора Агентства по реорганизации
предприятий;
строки:
"Оспанов Х.А.         - заместитель Министра промышленности
и торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Оспанов Х.А.         - Министр промышленности и торговли
Республики Казахстан, заместитель
председателя Совета";
вывести из указанного состава Соболева В.В., Таджиякова Б.Ш.,
Имашева Б.М., Хамзина Б.Х.
Премьер-Министр
Республики Казахстан