Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1452 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 желтоқсан N 1512. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.21. N 1305 қаулысымен. ~P981305
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi Республикалық үшжақты комиссияның құрамына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 желтоқсандағы N 1452 P941452_ қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 545-құжат) мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
Әлеуметтiк-еңбек қатынастарын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
өкiлдерiмен реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссияның
құрамына мына адамдар енгiзiлсiн:
Дүйсенов Д.Т.      - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Ертiлесова Ж.Ж.    - Қазақстан Республикасы Экономика министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Коржова Н.А.       - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрi
Шитиков В.Г.       - Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының
жауапты қызметкерi;
Г.Г. Штойк, М.К. Кетебаев, П.И. Крепак, С.Қ. Қожахметова аталған
құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 декабря 1994 г. N 1452
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1996 г. N 1512. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 декабря 1998 г. N 1305 ~P981305.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 декабря 1994 г. N 1452 P941452_ "О назначении представителей Правительства Республики Казахстан в состав республиканской трехсторонней комиссии по регулированию социально-трудовых
отношений" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст.545)
следующие изменения:
ввести в состав Республиканской трехсторонней комиссии по
регулированию социально-трудовых отношений представителями
Правительства Республики Казахстан:
Дуйсенова Д.Т.     - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан
Ертлесову Ж.Д.     - первого заместителя Министра экономики
Республики Казахстан
Коржову Н.А.       - Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Шитикова В.Г.      - ответственного работника Аппарата
Правительства Республики Казахстан
вывести из указанного состава Штойка Г.Г., Кетебаева М.К.,
Крепака П.И., Кожахметову С.К.
Премьер-Министр
Республики Казахстан