Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 12 желтоқсан N 1531
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ауыл шаруашылығы секторына арналған Азия Даму Банкiнiң
Бағдарламалық займын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74 қаулысына
мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақ күшiн жойған деп танылсын;
2-қосымшадағы:
Ауыл шаруашылығына арналған Азия Даму Банкiнiң Бағдарламалық
займын үйлестiру жөнiндегi Ведомствоаралық кеңес құрамына мыналар
енгiзiлсiн:
Дамитов К.К.       - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Еламанов Б.Д.      - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
жанындағы Сырттан қарыз алу жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
Коржова Н.А.       - Қазақстан Республикасының Еңбек және
әлеуметтiк қорғау министрi
Мыңбаев С.М.       - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары
Құрманғалиев С.Ш.  - Қазақстан Республикасының Баға және
монополияға қарсы саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Романов А.Ф.       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрiнiң бiрiншi орынбасары;
аталған құрамнан С.С. Әйiмбетов, П.И. Крепак, Г.А. Марченко,
А.С. Павлов, П.В. Своик, Г.Г. Штойк, Е.Ә. Өтембаев шығарылсын;
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қаңтардағы N 74
қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 16 сәуiрдегi N 448 қаулысының 2-тармағы күшiн жойған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 г. N 74
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1996 г. N 1531
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22
января 1996 г. N 74
P960074_
"О мерах по реализации Программного
займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора"
следующие изменения:
признать утратившим силу пункт 3;
в приложении 2:
ввести в состав Межведомственного совета по координации
Программного займа Азиатского Банка Развития для
сельскохозяйственного сектора:
Дамитова К.К.         - заместителя Председателя Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Елеманова Б.Д.        - Председателя Комитета по внешнему
заимствованию при Министерстве финансов
Республики Казахстан
Коржову Н.А.          - Министра труда и социальной защиты
Республики Казахстан
Мынбаева С.М.         - заместителя Министра финансов
Республики Казахстан
Курмангалиева С.Ш.    - первого заместителя Председателя
Государственного комитета
Республики Казахстан по ценовой и
антимонопольной политике
Романова А.Ф.         - первого заместителя Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
вывести из указанного состава Аимбетова С.С., Крепака П.И., Марченко Г.А., Павлова А.С., Своика П.В., Штойка Г.Г., Утембаева Е.А.;
признать утратившим силу пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 448 P960448_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 1996 г. N 74".
Премьер-Министр
Республики Казахстан