Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 қарашадағы N 1362 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 14 желтоқсан N 1540
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеме жүргiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 қарашадағы N 1362 қаулысына
мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Үшiншi абзацтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы есеп жүргiзуден
туындайтын Торғай облысының жергiлiктi бюджеттерiмен мемлекеттiк
мiндеттемелердi орындау үшiн республикалық бюджетте 1996 жылға арнап
көзделген қаражаттар есебiнен өзара есеп айырысуды реттесiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1540
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 1362 P961362_ "О проведении зачета по бюджетным долгам" следующее изменение:
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Министерству финансов Республики Казахстан урегулировать взаиморасчеты с местными бюджетами Тургайской области, вытекающие из проведения данного зачета, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на выполнение государственных обязательств".
Премьер-Министр
Республики Казахстан