Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 қыркүйектегi N 1153 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 20 желтоқсан N 1575
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Испат-Кармет" акционерлiк қоғамының құрамына кiрмейтiн
Қарағанды облысының көмiр өнеркәсiбi кәсiпорындарын дағдарыстан
шығару жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1996 жылғы 20 қыркүйектегi N 1153 қаулысына мынадай толықтыру
енгiзiлсiн.
1 және 2-тармақтардағы "Октябрь революциясының 50 жылдығы
атындағы" деген сөздерден кейiн "Кировская", "Горбачев атындағы",
"Байжанов атындағы" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 1153
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1996 г. N 1575
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 1153 P961153_ "О мерах по выводу из кризиса предприятий угольной промышленности Карагандинской области, не вошедших в состав акционерного общества "Испат-Кармет" следующее дополнение:
в пунктах 1 и 2 после слов "им. 50-летия Октябрьской революции" дополнить словами "Кировская", "им. Горбачева", "им.Байжанова".
Премьер-Министр
Республики Казахстан