Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi орта арнаулы оқу орындарының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 24 желтоқсан N 1601. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.08. N 814 қаулысымен. ~P970814
Орта арнаулы оқу орындарында мамандар даярлауды одан әрi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң барлық орта арнаулы оқу орындары, шығармашылық бейiнiндегi колледждерден басқа, 1-қосымшаға сәйкес 1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап республикалық бюджеттен жергiлiктi бюджетке берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне жергiлiктi бюджеттерге берiлетiн орта арнаулы оқу орындарының берешектерiн өтеу үшiн мақсатты бағытта қаражат бөлсiн.
3. "1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл бағдарламасы және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы (145-тармақ)" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысын орындауға бағытталған орта арнаулы оқу орындарын тарату және қайта ұйымдастыру туралы (2-қосымша) Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
4. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi таратылған оқу орындарының оқушыларының оқуын аяқтау үшiн жағдай жасау жөнiнде шаралар қабылдасын және қайта ұйымдастыру мәселелерiн үш ай мерзiм iшiнде шешсiн. Жоғары оқу орындары колледждерiнiң директорларын (2-қосымша) контракт бойынша тағайындасын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, облыстардың және
Алматы қаласының әкiмдерi 1997 жылға арналған бюджетте аталған
өзгерiстердi ескеретiн болсын.
6. "Қазақстан Республикасында жоғары және арнаулы орта бiлiмдi
жетiлдiру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 7 мамырдағы N 573
P960573_
қаулысының 2-қосымшасына (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 19, 171-құжат) 2-қосымшаға сәйкес
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1601 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын орта
арнаулы оқу орындарының
ТIЗБЕСI
1. Қазақ мемлекеттiк көркем-сурет академиясының Көркем-сурет
колледжi
2. Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттiк консерваториясының
Ж.Елебеков атындағы эстрада-цирк колледжi
3. Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттiк консерваториясының
П.И.Чайковский атындағы музыка колледжi

Вопросы средних специальных учебных заведений Министерства образования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 1601. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 мая 1997 г. N 814 ~P970814.
В целях дальнейшего совершенствования подготовки специалистов в средних специальных учебных заведениях Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать с республиканского на местные бюджеты с 1 января 1997 года все средние специальные учебные заведения Министерства образования Республики Казахстан, кроме колледжей творческого профиля согласно приложению 1.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить целевым назначением ассигнования Министерству образования Республики Казахстан для погашения задолженности средних специальных учебных заведений, передаваемых на местные бюджеты.
3. Принять предложения Министерства образования Республики Казахстан о ликвидации и реорганизации средних специальных учебных заведений (приложение 2), направленные на выполнение постановления Правительства Республики Казахстан "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" (пункт 145). P960056_
4. Министерству образования Республики Казахстан принять меры по созданию условий для завершения обучения учащихся ликвидированных учебных заведений и в трехмесячный срок решить организационные вопросы. Назначить директоров колледжей (приложение 2) высших учебных заведений по контракту.
5. Министерству финансов Республики Казахстан, акимам областей и города Алматы учесть указанные изменения в бюджете на 1997 год.
6. Внести изменения и дополнения в приложение 2 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 г. N 573 P960573_ "Вопросы совершенствования высшего и среднего специального образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 19, ст. 171) согласно приложению 2.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 1601
Перечень
средних специальных учебных заведений
Министерства образования Республики Казахстан,
финансируемых из республиканского бюджета
1. Художественный колледж Казахской государственной художественной академии
2. Эстрадно-цирковой колледж им. Ж. Елебекова Алматинской государственной консерватории им. Курмангазы
3. Музыкальный колледж им. П. И. Чайковского Алматинской государственной консерватории им. Курмангазы

4. Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттiк консерваториясының
К.Байсейiтова атындағы музыка колледжi
5. Т.Жүргенов атындағы Қазақ мемлекеттiк театр және кино
институтының А.Селезнев атындағы хореография училищесi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1601 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi жоғары
оқу орындарының жойылатын және қайта құрылатын
колледждерiнiң тiзбесi
____________________________________________________________________
NN|      Оқу орнының бұрынғы     |Мәртебесiнiң|  Оқу орнының жаңа
|            атауы             |   өзгеруi  |       атауы
__|______________________________|____________|_____________________
1|              2               |      3     |          4
__|______________________________|____________|_____________________
Алматы қаласы
1  Қазақ мемлекеттiк көркемсурет   Жойылсын     1. Қазақ мемлекеттiк
академиясының О.Таңсықбаев      және олардың    көркемсурет акаде.
атындағы Алматы көркемсурет     базасында       миясының көркем
колледжi                        жаңа колледж    сурет колледжi
құрылсын
2  Қазақ мемлекеттiк көркемсурет
академиясының Республикалық
көркемсурет колледжi
3  Абай атындағы Алматы мемлекет.  Жойылсын     2. Абай атындағы
тiк университетiнiң N 1 Алматы  және олардың    Алматы мемлекет.
педагогикалық колледжi          базасында       тiк университе.
4  Абай атындағы Алматы мемлекет.  жаңа колледж    тiнiң гуманитар.
тiк университетiнiң N 2 Алматы  құрылсын        колледжi
педагогикалық колледжi
5  Қазақ көлiк және коммуникация   Қайта        3. Қазақ көлiк және
академиясының Алматы темiр жол  құрылсын        коммуникация
көлiгi колледжi                                 академиясының
Алматы колледжi
6  Қазақ көлiк және коммуникация   Қайта        4. Қазақ көлiк және
академиясының Ақмола темiр жол  құрылсын        коммуникация
көлiгi колледжi                                 академиясының
Ақмола колледжi
7  Құрманғазы атындағы Алматы      Қайта        5. Құрманғазы атын.
мемлекеттiк консерваториясының  құрылсын        дағы Алматы
К.Байсейiтова атындағы респуб.                  мемлекеттiк
ликалық музыка колледжi                         консерваториясының
К.Байсейiтова
атындағы музыка
колледжi
8  Құрманғазы атындағы Алматы      Қайта        6. Құрманғазы атын.
мемлекеттiк консерваториясының  құрылсын        дағы Алматы
П.И.Чайковский атындағы респуб.                 мемлекеттiк
ликалық музыка колледжi                         консерваториясының
П.И.Чайковский
атындағы музыка
колледжi
9  Құрманғазы атындағы Алматы      Қайта        7. Құрманғазы атын.
мемлекеттiк консерваториясының  құрылсын        дағы Алматы
Ж.Елебеков атындағы республи.                   мемлекеттiк
калық эстрадалық-цирк колледжi                  консерваториясының
Ж.Елебеков атын.
дағы эстрадалық-
цирк колледжi

4. Музыкальный колледж им. К. Байсеитовой Алматинской государственной консерватории им. Курмангазы
5. Хореографическое училище им. А. Селезнева Казахского государственного института театра и кино им. Т. Жургенова
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 1601
Перечень
ликвидируемых и реорганизуемых колледжей
высших учебных заведений Министерства
образования Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
N і   Прежнее наименование і Изменение статуса і Новое наименование
п/пі    учебного заведения  і                   і учебного заведения
і                        і                   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1 і         2              і         3         і          4
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
г. Алматы
1   Алматинский              Ликвидировать и     1. Художественный
художественный колледж   создать на их базе  колледж Казахской
им. О. Тансыкбаева       новый колледж       государственной
КазГХА                                       художественной
2   Республиканский                              Академии
художественный колледж
КазГХА
3   Алматинский              Ликвидировать и     2. Гуманитарный
педагогический колледж   создать на их базе  колледж Алматинского
N 1 АГУ им. Абая         новый колледж       государственного
4   Алматинский                                  университета имени
педагогический колледж                       Абая
N 2 АГУ им. Абая
5   Алматинский колледж      Реорганизовать      3. Алматинский
железнодорожного                             колледж Казахской
транспорта КазАТК                            академии транспорта
и коммуникаций
6   Акмолинский колледж      Реорганизовать      4. Акмолинский
железнодорожного                             колледж Казахской
транспорта КазАТК                            академии транспорта
и коммуникаций
7   Республиканский          Реорганизовать      5. Музыкальный
музыкальный колледж им.                      колледж имени
К. Байсеитовой АГК им.                       К. Байсеитовой
Курмангазы                                   Алматинской
государственной
консерватории имени
Курмангазы
8   Алматинский музыкальный  Реорганизовать      6. Музыкальный
колледж им. П. И.                            колледж имени
Чайковского АГК                              П.И. Чайковского
им. Курмангазы                               Алматинской
государственной
консерватории имени
Курмангазы
9   Республиканский          Реорганизовать      7. Эстрадно-цирковой
эстрадно-цирковой                            колледж имени
колледж им. Ж. Елебекова                     Ж. Елебекова
АГК им. Курмангазы                           Алматинской
государственной
консерватории имени
Курмангазы

10 Т.Жүргенов атындағы Қазақ мем.  Қайта        8. Т.Жүргенов атын.
лекеттiк театр және кино инс.   құрылсын        дағы Қазақ мемле.
институтының А.Селезнев                         кеттiк театр және
атындағы Алматы хореография                     кино институтының
училищесi                                       А.Селезнев атын.
хореографиялық
училищесi
11 Алматы технологиялық институ.   Қайта        9. Алматы техноло.
тының Алматы сервис колледжi    құрылсын        гиялық институ.
тының сервис
колледжi
12 Алматы технологиялық институ.   Қайта       10. Алматы техноло.
тының Алматы экономикалық       құрылсын        гиялық институ.
колледжi                                        тының экономи.
лық колледжi
13 Қазақ мемлекеттiк сәулет-       Қайта       11. Қазақ мемлекеттiк
құрылыс академиясының Алматы    құрылсын        сәулет-құрылыс
құрылыс және менеджмент                         академиясының
колледжi                                        құрылыс және
менеджмент
колледжi
14 Қазақ мемлекеттiк сәулет-       Қайта       12. Қазақ мемлекеттiк
құрылыс академиясының Алматы    құрылсын        сәулет-құрылыс
индустриялық колледжi                           академиясының
индустриялық
колледжi
15 Қазақ мемлекеттiк басқару       Қайта       13. Қазақ мемлекеттiк
академиясының Алматы банк       құрылсын        басқару академия.
колледжi                                        сының колледжi
16 Қазақ Ұлттық техникалық универ. Жойылсын    14. Қазақ Ұлттық
ситетiнiң Алматы энергетика     және олардың    техникалық
және электронды прибор жасау    базасында       университетiнiң
колледжi                        жаңа колледж    энергетика
17 Қазақ Ұлттық техникалық универ. құрылсын        және байланыс
ситетiнiң Алматы байланыс                       колледжi
колледжi
18 Қазақ Ұлттық техникалық универ. Қайта       15. Қазақ Ұлттық
ситетiнiң Семей геологиялық-    құрылсын        техникалық
барлау колледжi                                 университетiнiң
Семей колледжi
Ақмола облысы
19 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     Жойылсын    16. Л.Гумилев атын.
университетiнiң Ақмола автокө.  және олардың    дағы Евразиялық
лiк колледжi                    базасында       университетiнiң
20 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     жаңа колледж    техникалық
университетiнiң Ақмола поли.    құрылсын        колледжi
техникалық колледжi
21 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     Жойылсын    17. С.Сейфуллин атын.
аграрлық университетiнiң        және олардың    дағы Ақмола
Ақмола құрылыс және менеджмент  базасында       аграрлық
колледжi                        жаңа колледж    университетiнiң
22 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     құрылсын        техникалық
аграрлық университетiнiң
Ақмола технология және тамақ
өндiрiсi колледжi
23 С.Сейфуллин атындағы Ақмола
аграрлық университетiнiң Ақмола
ауыл шаруашылық колледжi

10  Алматинское              Реорганизовать      8. Хореографическое
хореографическое                             училище имени
училище им. С. Селезнева                     А. Селезнева
КазГИТиК им. Жургенова                       Казахского
государственного
института театра и
кино имени
Т. Жургенова
11  Алматинский колледж      Реорганизовать      9. Колледж сервиса
сервиса АТИ                                  Алматинского
технологического
института
12  Алматинский              Реорганизовать      10. Экономический
экономический колледж                        колледж Алматинского
АТИ                                          технологического
института
13  Алматинский колледж      Реорганизовать      11. Колледж
строительства и                              строительства и
менеджмента КазГАСА                          менеджмента
Казахской
государственной
архитектурно-
строительной
академии
14  Алматинский              Реорганизовать      12. Индустриальный
индустриальный                               колледж Казахской
колледж КазГАСА                              государственной
архитектурно-
строительной
академии
15  Алматинский              Реорганизовать      13. Колледж
банковский колледж                           Казахской
КазГАУ                                       государственной
академии управления
16  Алматинский колледж      Ликвидировать       14. Колледж
энергетики и             и создать на их     энергетики и связи
электронного             базе новый колледж  Казахского
приборостроения                              национального
КазНТУ                                       технического
17  Алматинский колледж                          университета
связи КазНТУ
l8  Семипалатинский          Реорганизовать      15. Семипалатинский
геологоразведочный                           колледж Казахского
колледж КазНТУ                               национального
технического
университета
Акмолинская область
19  Акмолинский колледж      Ликвидировать       16. Технический
автомобильного           и создать на их     колледж Евразийского
транспорта АкмУ им.      базе новый колледж  университета имени
С. Сейфуллина                                Л. Гумилева
20  Акмолинский
политехнический
колледж АкмУ им.
С. Сейфуллина
21  Акмолинский колледж      Ликвидировать       17. Технический
строительства и          и создать на их     колледж Акмолинского
менеджмента АкмАУ        базе новый колледж  аграрного
им. С. Сейфуллина                            университета имени
22  Акмолинский колледж                          С. Сейфуллина
технологии и пищевых
производств АкмАУ им.
С. Сейфуллина
23  Акмолинский
сельскохозяйственный
колледж АкмАУ им.
С. Сейфуллина

24 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     Қайта       18. С.Сейфуллин
аграрлық университетiнiң        құрылсын        атындағы
Атбасар ауыл шаруашылық                         Ақмола аграрлық
колледжi                                        университетiнiң
Атбасар колледжi
25 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     Қайта       19. С.Сейфуллин
аграрлық университетiнiң        құрылсын        атындағы
Жаңаесiл мал дәрiгерлiк                         Ақмола аграрлық
колледжi                                        университетiнiң
Жаңаесiл колледжi
26 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     Жойылсын    20. Л.Гумилев атын.
университетiнiң Ақмола музыка   және олардың    дағы Евразиялық
колледжi                        базасында       университеттiң
27 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     жаңа колледж    гуманитарлық
университетiнiң А.Майкөтов      құрылсын        колледжi
атындағы Ақмола педагогикалық
колледжi
28 С.Сейфуллин атындағы Ақмола     Қайта       21. Л.Гумилев атын.
университетiнiң Степногор       құрылсын        дағы Евразиялық
аймақтық колледжi                               университеттiң
Степногор колледжi
Ақтөбе облысы
29 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       Жойылсын
университетiнiң Темiр ауыл
шаруашылық колледжi
30 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       Жойылсын    22. Қ.Жұбанов атын.
университетiнiң А.Жұбанов       және олардың    дағы Ақтөбе
атындағы Ақтөбе музыка          базасында       университетiнiң
колледжi                        жаңа колледж    гуманитарлық
31 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       құрылсын        колледжi
университетiнiң Ақтөбе
мәдениет колледжi
32 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе
университетiнiң Ақтөбе
педагогикалық колледжi
33 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       Жойылсын    23. Қ.Жұбанов атын.
университетiнiң Ақтөбе          және олардың    дағы Ақтөбе
байланыс колледжi               базасында       университетiнiң
34 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       жаңа колледж    техникалық
университетiнiң Ақтөбе          құрылсын        колледжi
индустриалды-педагогикалық
колледжi
35 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе
университетiнiң Ақтөбе ауыл
шаруашылық колледжi
36 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       Жойылсын    24. Қ.Жұбанов атын.
университетiнiң Ақтөбе құрылыс  және олардың    дағы Ақтөбе
колледжi                        базасында       университетiнiң
37 Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе       жаңа колледж    құрылыс колледжi
университетiнiң Ақтөбе машина   құрылсын
жасау колледжi
Алматы облысы
38 Қазақ мемлекеттiк аграрлық      Жойылсын    25. Қазақ мемлекеттiк
университетiнiң Талғар ауыл     және олардың    аграрлық универ.
шаруашылық колледжi             базасында       ситетiнiң Талғар
39 Қазақ мемлекеттiк аграрлық      жаңа колледж    колледжi
университетiнiң Талғар ауыл     құрылсын
шаруашылығын механикаландыру
колледжi

24  Атбасарский              Реорганизовать      18. Атбасарский
сельскохозяйственный                         колледж Акмолинского
колледж АкмАУ им.                            аграрного
С. Сейфуллина                                университета имени
С. Сейфуллина
25  Новоишимский             Реорганизовать      19. Новоишимский
зооветеринарный                              колледж Акмолинского
колледж АкмАУ им.                            аграрного
С. Сейфуллина                                университета имени
С. Сейфуллина
26  Акмолинский музыкальный  Ликвидировать       20. Гуманитарный
колледж АкмУ им.         и создать на их     колледж Евразийского
С. Сейфуллина            базе новый колледж  университета имени
27  Акмолинский                                  Л. Гумилева
педагогический колледж
имени А. Майкутова
АкмУ им. С. Сейфуллина
28  Степногорский            Реорганизовать      21. Степногорский
региональный колледж                         колледж Евразийского
АкмУ им. С. Сейфуллина                       университета имени
Л. Гумилева
Актюбинская область
29  Темирский                Ликвидировать
сельскохозяйственный
колледж АктюбУ им.
К. Жубанова
30  Актюбинскнй музыкальный  Ликвидировать       22. Гуманитарный
колледж им. А. Жубанова  и создать на их     колледж Актюбинского
АктюбУ им. К. Жубанова   базе новый колледж  университета имени
31  Актюбинский колледж                          К. Жубанова
культуры АктюбУ им.
К. Жубанова
32  Актюбинский
педагогический колледж
АктюбУ им. К. Жубанова
33  Актюбинский колледж      Ликвидировать       23. Технический
связи АктюбУ им.         и создать на их     колледж Актюбинского
К. Жубанова              базе новый колледж  университета имени
34  Актюбинский                                  К. Жубанова
индустриально-
педагогический колледж
АктюбУ им. К. Жубанова
35  Актюбинский
сельскохозяйственный
колледж АктюбУ им.
К. Жубанова
36  Актюбинский строительный Ликвидировать       24. Строительный
колледж АктюбУ им.       и создать на их     колледж Актюбинского
К. Жубанова              базе новый колледж  университета имени
37  Актюбинский                                  К. Жубанова
машиностроительный
колледж АктюбУ им.
Жубанова
Алматинская область
38  Талгарский               Ликвидировать       25. Талгарский
сельскохозяйственный     и создать на их     колледж Казахского
колледж КазгосагрУ       базе новый колледж  государственного
39  Талгарский колледж                           аграрного
механизации сельского                        университета
хозяйства КазгосагрУ

40 Қазақ мемлекеттiк аграрлық      Қайта       26. Қазақ мемлекеттiк
университетiнiң Алматы су       құрылсын        аграрлық универ.
шаруашылығы колледжi                            ситетiнiң Шамалған
колледжi
41 Абай атындағы Алматы мемлекет.  Қайта       27. Абай атындағы
тiк университетiнiң Есiк        құрылсын        Алматы мемлекеттiк
педагогикалық колледжi                          университетiнiң
Есiк колледжi
42 Абай атындағы Алматы мемлекет.  Қайта       28. Абай атындағы
тiк университетiнiң Қаскелең    құрылсын        Алматы мемлекеттiк
мәдениет  колледжi                              университетiнiң
Қаскелең колледжi
Атырау облысы
43 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  Жойылсын    29. Х.Досмұхамедов
университетiнiң Атырау мәдениет және олардың    атындағы Атырау
колледжi                        базасында       университетiнiң
жаңа колледж    гуманитарлық
құрылсын        колледжi
44 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау
университетiнiң Д.Нұрпейiсова
атындағы музыка колледжi
45 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау
университетiнiң Атырау
педагогикалық колледжi
46 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  Жойылсын    30. Х.Досмұхамедов
университетiнiң Атырау политех. және олардың    атындағы Атырау
никалық колледжi                базасында       университетiнiң
47 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  жаңа колледж    техникалық
университетiнiң Атырау ауыл     құрылсын        колледжi
шаруашылық колледжi
48 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау  Жойылсын    31. Х.Досмұхамедов
университетiнiң Атырау теңiз    және олардың    атындағы Атырау
колледжi                        базасында       университетiнiң
49 Қазақ көлiк және коммуникация   жаңа колледж    көлiк колледжi
академиясының Атырау темiр жол  құрылсын
көлiгi колледжi
Шығыс-Қазақстан облысы
50 Шығыс Қазақстан техникалық      Жойылсын    32. Шығыс Қазақстан
университетiнiң Лениногор       және олардың    техникалық
колледжi                        базасында       университетiнiң
51 Шығыс Қазақстан техникалық      жаңа колледж    Лениногор колледжi
университетiнiң Лениногор       құрылсын
тау-кен-металлургия колледжi
52 Шығыс Қазақстан техникалық      Жойылсын    33. Шығыс Қазақстан
университетiнiң Өскемен         және олардың    техникалық
құрылыс колледжi                базасында       университетiнiң
53 Шығыс Қазақстан техникалық      жаңа колледж    колледжi
университетiнiң Өскемен         құрылсын
энергетика колледжi
54 Шығыс Қазақстан мемлекеттiк
университетiнiң Шығыс Қазақстан
ауыл шаруашылық колледжi
55 Шығыс Қазақстан мемлекеттiк     Жойылсын    34. Шығыс Қазақстан
университетiнiң Шығыс           және олардың    мемлекеттiк
Қазақстан дене тәрбиесi         базасында       университетiнiң
мәдениетi колледжi              жаңа колледж    гуманитарлық
құрылсын        колледжi
56 Шығыс Қазақстан мемлекеттiк
университетiнiң Өскемен
педагогикалық колледжi

40  Алматинский колледж      Реорганизовать      26. Чемолганский
водного хозяйства                            колледж Казахского
КазгосагрУ                                   государственного
аграрного
университета
41  Есикский педагогический  Реорганизовать      27. Есикский
колледж АГУ им. Абая                         колледж Алматинского
государственного
университета имени
Абая
42  Каскеленский колледж     Реорганизовать      28. Каскеленский
культуры АГУ им. Абая                        колледж Алматинского
государственного
университета имени
Абая
Атырауская область
43  Атырауский колледж       Ликвидировать       29. Гуманитарный
культуры АУ им.          и создать на их     колледж Атырауского
Х. Досмухамедова         базе новый колледж  университета имени
44  Атырауский музыкальный                       Х. Досмухамедова
колледж им.
Д. Нурпеисовой АУ им.
Х. Досмухамедова
45  Атырауский
педагогический колледж
АУ им. Х. Досмухамедова
46  Атырауский               Ликвидировать       30. Технический
политехнический колледж  и создать на их     колледж Атырауского
АУ им. Х. Досмухамедова  базе новый колледж  университета имени
47  Атырауский                                   Х. Досмухамедова
сельскохозяйственный
колледж АУ им.
Х. Досмухамедова
48  Атырауский морской       Ликвидировать       31. Колледж
колледж АУ им.           и создать на их     транспорта
Х. Досмухамедова         базе новый колледж  Атырауского
49  Атырауский колледж                           университета имени
железнодорожного                             Х. Досмухамедова
транспорта КазАТК
Восточно-Казахстанская область
50  Лениногорский лесной     Ликвидировать       32. Лениногорский
колледж ВКТУ             и создать на их     колледж Восточно-
51  Лениногорский            базе новый колледж  Казахстанского
горно-металлургический                       технического
колледж ВКТУ                                 университета
52  Усть-Каменогорский       Ликвидировать       33. Колледж
строительный колледж     и создать на их     Восточно-
ВКТУ                     базе новый колледж  Казахстанского
53  Усть-Каменогорский                           технического
колледж энергетики ВКТУ                      университета
54  Восточно-Казахстанский
сельскохозяйственный
колледж ВКТУ
55  Усть-Каменогорский       Ликвидировать       34. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж Восточно-
ВКГУ                     базе новый колледж  Казахстанского
56  Восточно-Казахстанский                       государственного
колледж физической                           университета
культуры и спорта ВКГУ

57 Шығыс Қазақстан мемлекеттiк     Жойылсын    35. Шығыс Қазақстан
университетiнiң Өскемен         және олардың    мемлекеттiк
мәдениетi колледжi              базасында       университетiнiң
58 Шығыс Қазақстан мемлекеттiк     жаңа колледж    өнер колледжi
университетiнiң Өскемен         құрылсын
музыка колледжi
Жамбыл облысы
59 Жамбыл университетiнiң Абай     Жойылсын    36. Жамбыл универси.
атындағы Жамбыл педагогикалық   және олардың    тетiнiң гумани.
колледжi                        базасында       тарлық колледжi
60 Жамбыл университетiнiң Жамбыл   жаңа колледж
мәдениет және өнер колледжi     құрылсын
61 Жамбыл университетiнiң Жамбыл   Қайта       37. Жамбыл универси.
қазақ-түрiк есеп-экономикалық   құрылсын        тетiнiң қазақ-
колледжi                                        түрiк колледжi
62 Жамбыл жеңiл және тамақ өнер.   Қайта       38. Жамбыл техноло.
кәсiбi технологиялық институ.   құрылсын        гиялық институ.
тының Жамбыл политехникалық                     тының колледжi
колледжi
63 Жамбыл гидромелиоративтiк-      Қайта       39. Жамбыл гидро-
құрылыс институтының Қаратау    құрылсын        мелиоративтiк
құрылыс колледжi                                құрылыс инсти.
тутының Қаратау
колледжi
64 Жамбыл гидромелиоративтiк-      Қайта       40. Жамбыл гидро-
құрылыс институтының Құлан      құрылсын        мелиоративтiк
ауыл шаруашылық колледжi                        құрылыс инсти.
тутының Құлан
колледжi
65 Жамбыл гидромелиоративтiк-      Қайта       41. Жамбыл гидро-
құрылыс институтының Қордай     құрылсын        мелиоративтiк
ауыл шаруашылық колледжi                        құрылыс инсти.
тутының Қордай
колледжi
Жезқазған облысы
66 Жезқазған университетiнiң       Жойылсын    42. О.Байқоңыров
Балқаш политехникалық колледжi  және олардың    атындағы Жезқазған
67 Жезқазған университетiнiң       базасында       университетiнiң
Балқаш педагогикалық колледжi   жаңа колледж    Балқаш колледжi
құрылсын
68 Жезқазған университетiнiң       Жойылсын    43. О.Байқоңыров
Жезқазған музыка колледжi       және олардың    атындағы Жезқазған
69 Жезқазған университетiнiң Жез.  базасында       университетiнiң
қазған педагогикалық колледжi   жаңа колледж    гуманитарлық
70 Жезқазған университетiнiң       құрылсын        колледжi
Сәтпаев мәдениет колледжi
71 Жезқазған университетiнiң Жез.  Жойылсын    44. О.Байқоңыров
қазған экономика және құрылыс   және олардың    атындағы Жезқазған
колледжi                        базасында       университетiнiң
72 Жезқазған университетiнiң Жез.  жаңа колледж    техникалық
қазған тау-кен колледжi         құрылсын        колледжi
73 Жезқазған университетiнiң Жез.
қазған ауыл шаруашылық колледжi
Батыс Қазақстан облысы

57  Усть-Каменогорский       Ликвидировать       35. Колледж
колледж культуры ВКГУ    и создать на их     искусств Восточно-
58  Усть-Каменогорский       базе новый колледж  Казахстанского
музыкальный колледж ВКГУ                     государственного
университета
Жамбылская область
59  Жамбылский               Ликвидировать       36. Гуманитраный
педагогический колледж   и создать на их     колледж Жамбылского
им. Абая ЖУ              базе новый колледж  университета
60  Жамбылский колледж
культуры и искусства ЖУ
61  Жамбылский               Реорганизовать      37. Казахско-
казахско-турецкий                            Турецкий колледж
учетно-экономический                         Жамбылского
колледж ЖУ                                   университета
62  Жамбылский               Реорганизовать      38. Колледж
политехнический                              Жамбылского
колледж ЖТИЛПП                               технологического
института
63  Каратауский строительный Реорганизовать      39. Каратауский
колледж ЖГМСИ                                колледж Жамбылского
гидромелиоративно-
строительного
института
64  Куланский                Реорганизовать      40. Куланский
сельскохозяйственный                         колледж Жамбылского
колледж ЖГМСИ                                гидромелиоративно-
строительного
института
65  Курдайский               Реорганизовать      41. Курдайский
сельскохозяйственный                         колледж Жамбылского
колледж ЖГМСИ                                гидромелиоративно-
строительного
института
Жезказганская область
66  Балхашский               Ликвидировать       42. Балхашский
политехнический          и создать на их     колледж
колледж ЖезУ             базе новый колледж  Жезказганского
67  Балхашский                                   университета имени
педагогический колледж                       О. Байконурова
ЖезУ
68  Жезказганский            Ликвидировать       43. Гуманитарный
музыкальный колледж ЖезУ и создать на их     колледж
69  Жезказганский            базе новый колледж  Жезказганского
педагогический колледж                       университета имени
ЖезУ                                         О. Байконурова
70  Сатпаевский колледж
культуры ЖезУ
71  Жезказганский колледж    Ликвидировать       44. Технический
экономики и              и создать на их     колледж
строительства ЖезУ       базе новый колледж  Жезказганского
72  Жезказганский горный                         университета имени
колледж ЖезУ                                 О. Байконурова
73  Жезказганский
сельскохозяйственный
колледж ЖезУ
Западно-Казахстанская область

74 А.С.Пушкин атындағы Батыс       Қайта       45. А.С.Пушкин атын.
Қазақстан аграрлық университе.  құрылсын        дағы Батыс
тiнiң Орал педагогикалық                        Қазақстан гума.
колледжi                                        нитарлық универси.
тетiнiң колледжi
75 Батыс Қазақстан аграрлық уни.   Жойылсын    46. Батыс Қазақстан
ситетiнiң Орал политехникалық   және олардың    аграрлық универси.
колледжi                        базасында       тетiнiң техникалық
76 Батыс Қазақстан аграрлық уни.   жаңа колледж    колледжi
верситетiнiң Орал аграрлық      құрылсын
колледжi
77 Батыс Қазақстан аграрлық
университетiнiң Орал
механикаландыру колледжi
78 Батыс Қазақстан өнер институ.   Қайта       47. Батыс Қазақстан
тының Құрманғазы атындағы Орал  құрылсын        өнер институтының
музыка колледжi                                 Құрманғазы атын.
дағы музыка
колледжi
Қарағанды облысы
79 Қарағанды металлургия инсти.    Жойылсын    48. Қарағанды метал.
тутының Темiртау политехникалық және олардың    лургия институты.
колледжi                        базасында       ның колледжi
80 Қарағанды металлургия инсти.    жаңа колледж
тутының Темiртау химия-механика құрылсын
колледжi
81 Қарағанды металлургия инсти.
тутының Темiртау индустриалды
колледжi
82 Қарағанды металлургия инсти.    Қайта       49. Қарағанды метал.
тутының Шахтинск технология     құрылсын        лургия институты.
колледжi                                        ның Шахтинск
колледжi
83 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    Жойылсын    50. Е.Бөкетов атындағы
мемлекеттiк университетiнiң     және олардың    Қарағанды мемле.
Темiртау музыка колледжi        базасында       кеттiк университе.
84 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    жаңа колледж    тiнiң Темiртау
мемлекеттiк университетiнiң     құрылсын        колледжi
Темiртау педагогикалық
колледжi
85 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    Жойылсын    51. Е.Бөкетов атындағы
мемлекеттiк университетiнiң     және олардың    Қарағанды мемле.
Қарағанды педагогикалық         базасында       кеттiк университе.
колледжi                        жаңа колледж    тiнiң гуманитарлық
86 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    құрылсын        колледжi
мемлекеттiк университетiнiң
Ә.Молдағұлова атындағы
Қарағанды спорт колледжi
87 Қарағанды мемлекеттiк универ.
ситетiнiң Қарағанды сервис
колледжi
88 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    Жойылсын    52. Е.Бөкетов атындағы
мемлекеттiк университетiнiң     және олардың    Қарағанды мемле.
Тәттiмбет атындағы Қарағанды    базасында       кеттiк университе.
музыка колледжi                 жаңа колледж    тiнiң өнер
89 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    құрылсын        колледжi
мемлекеттiк университетiнiң
Қарағанды мәдениет колледжi
90 Қарағанды мемлекеттiк техника.
лық университетiнiң Қарағанды
мода колледжi

74  Уральский педагогический Реорганизовать      45. Колледж
колледж ЗКГУ им.                             Западно-
А.С. Пушкина                                 Казахстанского
гуманитарного
университета имени
А.С. Пушкина
75  Уральский                Ликвидировать       46. Технический
политехнический          и создать на их     колледж Западно-
колледж ЗКАУ             базе новый колледж  Казахстанского
76  Уральский аграрный                           аграрного
колледж ЗКАУ                                 университета
77  Уральский колледж
механизации ЗКАУ
78  Уральский музыкальный    Реорганизовать      47. Музыкальный
колледж им. Курмангазы                       колледж имени
ЭКИИ                                         Курмангазы Западно-
Казахстанского
института искусства
Карагандинская область
79  Темиртауский             Ликвидировать       48. Колледж
политехнический колледж  и создать на их     Карагандинского
КМИ                      базе новый колледж  металлургического
80  Темиртауский                                 института
химико-механический
колледж КМИ
81  Темиртауский
индустриальный колледж
КМИ
82  Шахтинский               Реорганизовать      49. Шахтинский
технологический колледж                      колледж
КМИ                                          Карагандинского
металлургического
института
83  Темиртауский музыкальный Ликвидировать       50. Темиртауский
колледж КарГУ им.        и создать на их     колледж
Е. Букетова              базе новый колледж  Карагандинского
84  Темиртауский                                 государственного
педагогический колледж                       университета имени
КарГУ им. Е. Букетова                        Е. Букетова
85  Карагандинский           Ликвидировать       51. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж
КарГУ им. Е. Букетова    базе новый колледж  Карагандинского
86  Карагандинский колледж                       государственного
спорта им.                                   университета имени
А. Молдагуловой КарГУ                        Е. Букетова
им. Е. Букетова
87  Карагандинский колледж
сервиса КарГТУ
88  Карагандинский           Ликвидировать       52. Колледж искусств
музыкальный колледж      и создать на их     Карагандинского
им. Таттимбета КарГУ     базе новый колледж  государственного
им. Е. Букетова                              университета имени
89  Карагандинский колледж                       Е. Букетова
культуры КарГУ им.
Е. Букетова
90  Карагандинский колледж
моды КарГТУ

91 Қарағанды мемлекеттiк техника.  Жойылсын    53. Қарағанды мемле.
лық университетiнiң Қарағанды   және олардың    кеттiк техникалық
тау-кен-механикалық колледжi    базасында       университетiнiң
92 Қарағанды мемлекеттiк техника.  жаңа колледж    техникалық
лық университетiнiң Қарағанды   құрылсын        колледжi
индустриалды-педагогикалық
колледжi
93 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    Жойылсын    54. Е.Бөкетов атындағы
мемлекеттiк университетiнiң     және олардың    Қарағанды мемле.
Қарағанды бизнес колледжi       базасында       кеттiк университе.
94 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    жаңа колледж    тiнiң экономика
мемлекеттiк университетiнiң     құрылсын        колледжi
Қарағанды коммерциялық
колледжi
95 Қазақ мемлекеттiк басқару
академиясының Қарағанды банк
колледжi
96 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    Жойылсын    55. Е.Бөкетов атындағы
мемлекеттiк университетiнiң     және олардың    Қарағанды мемле.
Саран педагогикалық колледжi    базасында       кеттiк университе.
97 Е.Бөкетов атындағы Қарағанды    жаңа колледж    тiнiң Саран
мемлекеттiк университетiнiң     құрылсын        колледжi
Саран химия-механика колледжi
98 Қарағанды мемлекеттiк техника.  Қайта       56. Қарағанды мемле.
лық университетiнiң Мичурин     құрылсын        кеттiк техникалық
ауыл шаруашылық колледжi                        университетiнiң
Мичурин колледжi
99 Қарағанды мемлекеттiк техника.  Қайта       57. Қарағанды мемле.
лық университетiнiң Қарқаралы   құрылсын        кеттiк техникалық
мал дәрiгерлiк колледжi                         университетiнiң
Қарқаралы колледжi
100 Қарағанды дене тәрбиесi және   Жойылсын
спорт техникумы
Қызылорда облысы
101 Қорқыт ата атындағы Қызылорда  Жойылсын    58. Қорқыт ата атын.
гуманитарлық университетiнiң   және олардың    дағы Қызылорда
Қызылорда музыка колледжi      базасында       гуманитарлық
102 Қорқыт ата атындағы Қызылорда  жаңа колледж    университетiнiң
гуманитарлық университетiнiң   құрылсын        колледжi
М.Мәметова атындағы Қызылорда
педагогикалық колледжi
103 Ы.Жақаев атындағы Қызылорда    Жойылсын    59. Ы.Жақаев атын.
политехникалық институтының    және олардың    дағы Қызылорда
Қызылорда политехникалық       базасында       политехникалық
колледжi                       жаңа колледж    институтының
104 Ы.Жықаев атындағы Қызылорда    құрылсын        колледжi
политехникалық институтының
Қызылорда ауыл шаруашылық
колледжi
105 Қазақ көлiк және коммуникация
академиясының Қызылорда темiр
жол көлiгi колледжi
Көкшетау облысы
106 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  Жойылсын    60. Ш.Уәлиханов
университетiнiң Бiржан         және олардың    атындағы Көкшетау
атындағы Көкшетау музыка       базасында       университетiнiң
колледжi                       жаңа колледж    гуманитарлық
107 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  құрылсын        колледжi
университетiнiң Ақансерi
атындағы Көкшетау мәдениет
колледжi
108 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау
университетiнiң Көкшетау
педагогикалық колледжi

91  Карагандинский           Ликвидировать       53. Технический
горно-механический       и создать на их     колледж
колледж КарГТУ           базе новый колледж  Карагандинского
92  Карагандинский                               государственного
индустриально-                               технического
педагогический колледж                       университета
КарГТУ
93  Карагандинский           Ликвидировать       54. Экономический
бизнес-колледж КарГУ     и создать на их     колледж
им. Е. Букетова          базе новый колледж  Карагандинского
94  Карагандинский                               государственного
коммерческий колледж                         университета имени
КарГУ им. Е. Букетова                        Е. Букетова
95  Карагандинский
банковский колледж
КазГАУ
96  Саранский                Ликвидировать       55. Саранский
педагогический колледж   и создать на их     колледж
КарГУ им. Е. Букетова    базе новый колледж  Карагандинского
97  Саранский                                    государственного
химико-механический                          университета имени
колледж КарГУ им.                            Е. Букетова
Е. Букетова
98 Мичуринский               Реорганизовать      56. Мичуринский
сельскохозяйственный                          колледж
колледж КарГТУ                                Карагандинского
государственного
технического
университета
99  Каркаралинский           Реорганизовать      57. Каркаралинский
зооветеринарный колледж                      колледж
КарГТУ                                       Карагандинского
государственного
технического
университета
100 Карагандинский техникум  Ликвидировать
физической культуры и
спорта
Кзыл-Ординская область
101 Кзыл-Ординский           Ликвидировать       58. Колледж
музыкальный колледж      и создать на их     Кзыл-Ординского
КЗГУ им. Коркыт-Ата      базе новый колледж  гуманитарного
102 Кзыл-Ординский                               университета имени
педагогический колледж                       Коркыт-Ата
им. М. Маметовой
КЗГУ им. Коркыт-Ата
103 Кзыл-Ординский           Ликвидировать       59. Колледж
политехнический колледж  и создать на их     Кзыл-Ординского
КЗПТИ им. И. Жакаева     базе новый колледж  политехнического
104 Кзыл-Ординский                               института имени
сельскохозяйственный                         И. Жакаева
колледж КЗПТИ им.
И. Жакаева
105 Кзыл-Ординский колледж
железнодорожного
транспорта КазАТК
Кокшетауская область
106 Кокшетауский музыкальный Ликвидировать       60. Гуманитарный
колледж им. Биржана      и создать на их     колледж
КокшУ им. Ч. Валиханова  базе новый колледж  Кокшетауского
107 Кокшетауский колледж                         университета имени
культуры им. Ахан серы                       Ч. Валиханова
КокшУ им. Ч. Валиханова
108 Кокшетауский
педагогический колледж
КокшУ им. Ч. Валиханова

109 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  Қайта      61. Ш.Уәлиханов
университетiнiң Көкшетау       құрылсын       атындағы Көкшетау
политехникалық колледжi                       университетiнiң
техникалық колледжi
110 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  Жойылсын    62. Ш.Уәлиханов
университетiнiң Щучинск        және олардың    атындағы Көкшетау
педагогикалық колледжi         базасында       университетiнiң
111 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  жаңа колледж    Щучинск колледжi
университетiнiң Щучинск        құрылсын
техникалық колледжi
112 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау
университетiнiң Щучинск индус.
триалды-педагогикалық колледжi
113 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  Қайта       63. Ш.Уәлиханов
университетiнiң Боровск        құрылсын        атындағы Көкшетау
агроөнеркәсiп колледжi                         университетiнiң
Боровск колледжi
114 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау  Қайта       64. Ш.Уәлиханов
университетiнiң Қотыркөл ауыл  құрылсын        атындағы Көкшетау
шаруашылық колледжi                            университетiнiң
Қотыркөл колледжi
115 Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау              65. Ш.Уәлиханов
университетiнiң Чаглинск ауыл                  атындағы Көкшетау
шаруашылық колледжi                            университетiнiң
Чаглинск колледжi
Қостанай облысы
116 Қостанай мемлекеттiк универси. Жойылсын    66. Қостанай мемлекет.
тетiнiң Қостанай мәдениет      және олардың    тiк университетiнiң
колледжi                       базасында       гуманитарлық
117 Қостанай мемлекеттiк универси. жаңа колледж    колледжi
тетiнiң Қостанай педагогикалық құрылсын
колледжi
118 Қостанай мемлекеттiк универси.
тетiнiң Қостанай индустриалды-
педагогикалық колледжi
119 Қостанай мемлекеттiк универси. Жойылсын    67. Қостанай мемлекет.
тетiнiң Ы.Алтынсарин атындағы  және олардың    тiк университетiнiң
Рудный педагогикалық колледжi  базасында       Рудный педагогика.
120 Қостанай мемлекеттiк универси. жаңа колледж    лық колледжi
тетiнiң Рудный музыка          құрылсын
колледжi
121 Қостанай мемлекеттiк универси. Қайта       68. Қостанай мемлекет.
тетiнiң Жетiкөл педагогикалық  құрылсын        тiк университетiнiң
колледжi                                       Жетiкөл колледжi
122 Қостанай ауыл шаруашылық       Жойылсын    69. Қостанай ауыл
институтының Қостанай ауыл     және олардың    шаруашылық инсти.
шаруашылық колледжi            базасында       тутының колледжi
123 Қостанай ауыл шаруашылық       жаңа колледж
институтының Қостанай          құрылсын
политехникалық колледжi
124 Қостанай ауыл шаруашылық       Қайта       70. Қостанай ауыл
институтының Қазақстан ауыл    құрылсын        шаруашылық инсти.
шаруашылық колледжi                            тутының Қазақстан
колледжi

109 Кокшетауский             Реорганизовать      61. Технический
политехнический колледж                      колледж
КокшУ им. Ч. Валиханова                      Кокшетауского
университета имени
Ч. Валиханова
110 Щучинский педагогический Ликвидировать       62. Щучинский
колледж КокшУ им.        и создать на их     колледж
Ч. Валиханова            базе новый колледж  Кокшетауского
111 Щучинский технический                        университета имени
колледж КокшУ им.                            Ч. Валиханова
Ч. Валиханова
112 Щучинский индустриально-
педагогический колледж
КокшУ им. Ч. Валихаиова
113 Боровской                Реорганизовать      63. Боровской
агропромышленный                             колледж
колледж КокшУ им.                            Кокшетауского
Ч. Валиханова                                университета имени
Ч. Валиханова
114 Котыркольский            Реорганизовать      64. Котыркольский
сельскохозяйственный                         колледж
колледж КокшУ им.                            Кокшетауского
Ч. Валиханова                                университета имени
Ч. Валиханова
115 Чаглинский               Реорганизовать      65. Чаглинский
сельскохозяйственный                         колледж
колледж КокшУ им.                            Кокшетауского
Ч. Валиханова                                универистета имени
Ч. Валиханова
Кустанайская область
116 Кустанайский колледж     Ликвидировать       66. Гуманитарный
культуры КустГУ          и создать на их     колледж
117 Кустанайский             базе новый колледж  Кустанайского
педагогический колледж                       государственного
КустГУ                                       университета
118 Кустанайский
индустриально-
педагогический колледж
КустГУ
119 Рудненский               Ликвидировать       67. Рудненский
педагогический колледж   и создать на их     колледж
им. И. Алтынсарина       базе новый колледж  Кустанайского
КустГУ                                       государственного
120 Рудненский музыкальный                       университета
колледж КустГУ
121 Жетыкольский             Реорганизовать      68. Жетыкольский
педагогический колледж                       колледж
КустГУ                                       Кустанайского
государственного
университета
122 Кустанайский             Ликвидировать       69. Колледж
сельскохозяйственный     и создать на их     Кустанайского
колледж КустСХИ          базе новый колледж  сельскохозяйственного
123 Кустанайский                                 института
политехнический колледж
КустСХИ
124 Казахстанский            Реорганизовать      70. Казахстанский
сельскохозяйственный                         колледж
колледж КустСХИ                              Кустанайского
сельскохозяйственного
института

125 Қостанай ауыл шаруашылық       Қайта       71. Қостанай ауыл
институтының Урицк ауыл        құрылсын        шаруашылық инсти.
шаруашылық колледжi                            тутының Урицк
колледжi
126 Рудный индустриалдық инсти.    Қайта       72. Рудный индустриал.
тутының Рудный политехникалық  құрылсын        дық институтының
колледжi                                       колледжi
127 Рудный индустриалдық инсти.    Қайта       73. Рудный индустриал.
тутының Жетiқара аймақтық      құрылсын        дық институтының
колледжi                                       Жетiқара колледжi
128 Рудный индустриалдық инсти.    Қайта       74. Рудный индустриал.
тутының Лисаков аймақтық       құрылсын        дық институтының
колледжi                                       Лисаков колледжi
129 Рудный индустриалдық инсти.    Жойылсын    75. Рудный индустриал.
тутының Қостанай автомобиль    және олардың    дық институтының
көлiгi колледжi                базасында       Қостанай колледжi
130 Рудный индустриалдық инсти.    жаңа колледж
тутының Қостанай құрылыс       құрылсын
колледжi
Маңғыстау облысы
131 Ш.Есенов атындағы Ақтау        Жойылсын    76. Ш.Есенов атындағы
университетiнiң Маңғыстау      және олардың    Ақтау университе.
педагогикалық колледжi         базасында       тiнiң гуманитарлық
132 Ш.Есенов атындағы Ақтау        жаңа колледж    колледжi
университетiнiң Маңғыстау      құрылсын
өнер колледжi
133 Ш.Есенов атындағы Ақтау        Қайта       77. Ш.Есенов атындағы
университетiнiң Жаңа Өзен      құрылсын        Ақтау университе.
мұнай және газ колледжi                        тiнiң Жаңа Өзен
колледжi
Павлодар облысы
134 С.Торайғыров атындағы Павлодар Жойылсын    78. С.Торайғыров
мемлекеттiк университетiнiң    және олардың    атындағы Павлодар
Ақсу энергетика колледжi       базасында       университетiнiң
135 С.Торайғыров атындағы Павлодар жаңа колледж    Ақсу колледжi
мемлекеттiк университетiнiң    құрылсын
Жаяк Мұса атындағы Ақсу
мәдениет колледжi
136 С.Торайғыров атындағы Павлодар
мемлекеттiк университетiнiң
Жаяу Мұса атындағы Ақсу дене
тәрбиесi мәдениетi колледжi
137 С.Торайғыров атындағы Павлодар Жойылсын    79. С.Торайғыров
мемлекеттiк университетiнiң    және олардың    атындағы Павлодар
Павлодар монтаждық колледжi    базасында       мемлекеттiк
138 С.Торайғыров атындағы Павлодар жаңа колледж    университетiнiң
мемлекеттiк университетiнiң    құрылсын        техникалық
Павлодар машина жасау колледжi                 колледжi
139 Қазақ көлiк және коммуникация
академиясының Павлодар темiр
жол көлiгi колледжi
140 С.Торайғыров атындағы Павлодар Жойылсын    80. С.Торайғыров
мемлекеттiк университетiнiң    және олардың    атындағы Павлодар
Павлодар химия-механика        базасында       мемлекеттiк
колледжi                       жаңа колледж    университетiнiң
141 С.Торайғыров атындағы Павлодар құрылсын        агротехникалық
мемлекеттiк университетiнiң                    колледжi
Павлодар агротехникалық
колледжi
142 С.Торайғыров атындағы Павлодар Жойылсын
мемлекеттiк университетiнiң
Павлодар ауыл шаруашылық
колледжi

125 Урицкий                  Реорганизовать      71. Урицкий колледж
сельскохозяйственный                         Кустанайского
колледж КустСХИ                              сельскохозяйственного
института
126 Рудненский               Реорганизовать      72. Колледж
политехнический колледж                      Рудненского
РИИ                                          индустриального
института
127 Жетыгаринский            Реорганизовать      73. Жетыгаринский
региональный колледж                         колледж Рудненского
РИИ                                          индустриального
института
128 Лисаковский региональный Реорганизовать      74. Лисаковский
колледж РИИ                                  колледж Рудненского
индустриального
института
129 Кустанайский колледж     Ликвидировать       75. Кустанайский
автомобильного           и создать на их     колледж Рудненского
транспорта РИИ           базе новый колледж  индустриального
130 Кустанайский                                 института
строительный колледж
РИИ
Мангистауская область
131 Мангистауский            Ликвидировать       76. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж Актауского
АктУ им. Ш. Есенова      базе новый колледж  университета имени
132 Мангистауский колледж                        Ш. Есенова
искусств Акту им.
Ш. Есенова
133 Жанаозенский колледж     Реорганизовать      77. Жанаозенский
нефти и газа Акту им.                        колледж Актауского
Ш. Есенова                                   университета имени
Ш. Есенова
Павлодарская область
134 Аксуский колледж         Ликвидировать       78. Аксуский колледж
энергетики ПГУ им.       и создать на их     Павлодарского
С. Торайгырова           базе новый колледж  государственного
135 Аксуский колледж                             университета имени
культуры имени                               С. Торайгырова
Жаяу Мусы ПГУ им.
С. Торайгырова
136 Аксуский колледж
физической культуры
ПГУ им. С. Торайгырова
137 Павлодарский монтажный   Ликвидировать       79. Технический
колледж ПГУ им.          и создать на их     колледж
С. Торайгырова           базе новый колледж  Павлодарского
138 Павлодарский                                 государственного
машиностроительный                           университета имени
колледж ПГУ им.                              С. Торайгырова
С. Торайгырова
139 Павлодарский колледж
железнодорожного
транспорта КазАТК
140 Павлодарский             Ликвидировать       80. Агротехнический
химико-механический      и создать на их     колледж
колледж ПГУ им.          базе новый колледж  Павлодарского
Торайгырова                                  государственного
141 Павлодарский                                 университета имени
агропромышленный                             С. Торайгырова
колледж ПГУ им.
С. Торайгырова
142 Павлодарский             Ликвидировать
сельскохозяйственный
колледж ПГУ им.
С. Торайгырова

143 С.Торайғыров атындағы Павлодар Жойылсын    81. С.Торайғыров
мемлекеттiк университетiнiң    және олардың    атындағы Павлодар
Павлодар педагогикалық         базасында       мемлекеттiк
колледжi                       жаңа колледж    университетiнiң
144 С.Торайғыров атындағы Павлодар құрылсын        гуманитарлық
мемлекеттiк университетiнiң                    колледжi
П.И.Чайковский атындағы
Павлодар музыка колледжi
145 С.Торайғыров атындағы Павлодар
мемлекеттiк университетiнiң
Павлодар бизнес колледжi
146 С.Торайғыров атындағы Павлодар Қайта      82. С.Торайғыров
мемлекеттiк университетiнiң    құрылсын       атындағы Павлодар
Красноармейск ауыл шаруашылығы                мемлекеттiк
өндiрiсiнiң
технологиясы мен                  университетiнiң
экономикасы колледжi                          Красноармейск
колледжi
147 С.Торайғыров атындағы Павлодар Жойылсын   83. С.Торайғыров
мемлекеттiк университетiнiң    және олардың   атындағы Павлодар
Екiбастұз аймақтық колледжi    базасында      мемлекеттiк
148 С.Торайғыров атындағы Павлодар жаңа колледж   колледжiнiң
мемлекеттiк университетiнiң    құрылсын       Екiбастұз
Екiбастұз педагогикалық                       колледжi
училищесi
Солтүстiк Қазақстан облысы
149 Солтүстiк Қазақстан универ.    Жойылсын   84. Солтүстiк Қазақстан
ситетiнiң Петропавл педагоги.  және олардың   университетiнiң
калық колледжi                 базасында      гуманитарлық
150 Солтүстiк Қазақстан универ.    жаңа колледж   колледжi
ситетiнiң Петропавл өнер       құрылсын
колледжi
151 Солтүстiк Қазақстан универ.    Жойылсын   85. Солтүстiк Қазақстан
ситетiнiң Петропавл экономика  және олардың   университетiнiң
және құқық колледжi            базасында      экономикалық
152 Солтүстiк Қазақстан универ.    жаңа колледж   колледжi
ситетiнiң Петропавл бизнес     құрылсын
колледжi
153 Солтүстiк Қазақстан универ.    Жойылсын   86. Солтүстiк Қазақстан
ситетiнiң Петропавл политех.   және олардың   университетiнiң
никалық колледжi               базасында      техникалық
154 Солтүстiк Қазақстан универ.    жаңа колледж   колледжi
ситетiнiң Петропавл индус.     құрылсын
триалды-педагогикалық колледжi
155 Солтүстiк Қазақстан универ.
ситетiнiң Петропавл темiр жол
көлiгi колледжi
156 Солтүстiк Қазақстан универ.    Жойылсын
ситетiнiң Петропавл ауыл
шаруашылығын механикаландыру
колледжi
157 Солтүстiк Қазақстан универ.    Қайта     87. Солтүстiк Қазақстан
ситетiнiң Ленинск ауыл шаруа.  құрылсын      университетiнiң
шылық колледжi                               Ленинск колледжi
Семей облысы
158 "Семей" мемлекеттiк универ.   Жойылсын   88. "Семей" мемлекеттiк
ситетiнiң Семей автомобиль    және олардың   университетiнiң
механикалық колледжi          базасында      техникалық колледжi
159 "Семей" мемлекеттiк универ.   жаңа колледж
ситетiнiң Семей политехни.    құрылсын
калық колледжi
160 "Семей" мемлекеттiк универ.
ситетiнiң Семей су көлiгi
колледжi

143 Павлодарский             Ликвидировать       81. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж
ПГУ им. С. Торайгырова   базе новый колледж  Павлодарского
144 Павлодарский музыкальный                     государственного
колледж им.                                  университета имени
П. И. Чайковского ПГУ                        С. Торайгырова
им. С. Торайгырова
145 Павлодарский
бизнес-колледж ПГУ им.
С. Торайгырова
146 Красноармейский колледж  Реорганизовать      82. Красноармейский
технологии и экономики                       колледж
сельскохозяйственного                        Павлодарского
производства ПГУ им.                         государственного
С. Торайгырова                               университета имени
С. Торайгырова
147 Экибастузский            Ликвидировать       83. Экибастузский
региональный колледж ПГУ и создать на их     колледж
им. С. Торайгырова       базе новый колледж  Павлодарского
148 Экибастузское                                государственного
педагогическое училище                       университета имени
ПГУ им. С. Торайгырова                       С. Торайгырова
Северо-Казахстанская область
149 Петропавловский          Ликвидировать       84. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж Северо-
СКУ                      базе новый колледж  Казахстанского
150 Петропавловский колледж                      университета
искусств СКУ
151 Петропавловский колледж  Ликвидировать       85. Экономический
экономики и права СКУ    и создать на их     колледж Северо-
152 Петропавловский          базе новый колледж  Казахстанского
бизнес-колледж СКУ                           университета
153 Петропавловский          Ликвидировать       86. Технический
политехнический колледж  и создать на их     колледж Северо-
СКУ                      базе новый колледж  Казахстанского
154 Петропавловский                              университета
индустриально-
педагогический колледж
СКУ
155 Петропавловский колледж
железнодорожного
транспорта КазАТК
156 Петропавловский колледж  Ликвидировать
механизации сельского
хозяйства СКУ
157 Ленинский                Реорганизовать      87. Ленинский
сельскохозяйственный                         колледж Северо-
колледж СКУ                                  Казахстанского
университета
Семипалатинская область
158 Семипалатинский          Ликвидировать       88. Технический
автомобильно-            и создать на их     колледж
механический колледж     базе новый колледж  Государственного
ГУ "Семей"                                   университета
159 Семипалатинский                              "Семей"
политехнический
колледж ГУ "Семей"
160 Семипалатинский колледж
водного транспорта ГУ
"Семей"

161 "Семей" мемлекеттiк универ.   Жойылсын   89. "Семей" мемлекеттiк
ситетiнiң Семей радиотехника  және олардың   университетiнiң
және байланыс колледжi        базасында      энергетика және
162 "Семей" мемлекеттiк универ.   жаңа колледж   байланыс колледжi
ситетiнiң Семей электротехни. құрылсын
калық колледжi
163 "Семей" мемлекеттiк универ.   Жойылсын   90. "Семей" мемлекеттiк
ситетiнiң Семей агро-бизнес   және олардың   университетiнiң
колледжi                      базасында      бизнес колледжi
164 "Семей" мемлекеттiк универ.   жаңа колледж
ситетiнiң Семей бизнес        құрылсын
колледжi
165 "Семей" мемлекеттiк универ.
ситетiнiң Семей сервис
колледжi
166 "Семей" мемлекеттiк универ.   Жойылсын   91. "Семей" мемлекеттiк
ситетiнiң Семей құрылыс       және олардың   университетiнiң
колледжi                      базасында      құрылыс колледжi
167 "Семей" мемлекеттiк универ.   жаңа колледж
ситетiнiң Семей құрылыс және  құрылсын
коммуналды-шаруашылық
колледжi
168 "Семей" мемлекеттiк универ.
ситетiнiң Семей геодезия және
картография колледжi
169 "Семей" мемлекеттiк универ.   Жойылсын   92. "Семей" мемлекеттiк
ситетiнiң М.О.Әуезов атындағы және олардың   университетiнiң
Семей педагогикалық колледжi  базасында      гуманитарлық колледжi
170 "Семей" мемлекеттiк универ.   жаңа колледж
ситетiнiң М.Төлебаев атындағы құрылсын
Семей музыка колледжi
Талдықорған облысы
171 I.Жансүгiров атындағы Талды.  Жойылсын   93. I.Жансүгiров атын.
қорған университетiнiң        және олардың   дағы Талдықорған
Талдықорған құрылыс колледжi  базасында      университетiнiң
172 I.Жансүгiров атындағы Талды.  жаңа колледж   техникалық
қорған университетiнiң        құрылсын       колледжi
Талдықорған индустриалды-
педагогикалық колледжi
173 I.Жансүгiров атындағы Талды.  Қайта      94. I.Жансүгiров атын.
қорған университетiнiң        құрылсын       дағы Талдықорған
Талдықорған мал-дәрiгерлiк                   университетiнiң
колледжi                                     аграрлық колледжi
174 I.Жансүгiров атындағы Талды.  Жойылсын   95. I.Жансүгiров атын.
қорған университетiнiң        және олардың   дағы Талдықорған
Талдықорған музыка колледжi   базасында      университетiнiң
жаңа колледж   гуманитарлық
құрылсын       колледжi
175 Қазақ мемлекеттiк заң
институтының Талдықорған
заң колледжi
176 I.Жансүгiров атындағы Талды.  Қайта      96. I.Жансүгiров атын.
қорған университетiнiң        құрылсын       дағы Талдықорған
Көксу ауыл шаруашылық                        университетiнiң
колледжi                                     Көксу колледжi
177 I.Жансүгiров атындағы Талды.  Қайта      97. I.Жансүгiров атын.
қорған университетiнiң        құрылсын       дағы Талдықорған
Сарқанд мәдениет колледжi                    университетiнiң
Сарқанд колледжi

161 Семипалатинский колледж  Ликвидировать       89. Колледж
радиотехники и связи ГУ  и создать на их     энергетики и связи
"Семей"                  базе новый колледж  Государственного
162 Семипалатинский                              университета
электро-технический                          "Семей"
колледж ГУ "Семей"
163 Семипалатинский колледж  Ликвидировать       90. Колледж бизнеса
агро-бизнеса ГУ "Семей"  и создать на их     Государственного
164 Семипалатинский          базе новый колледж  университета "Семей"
бизнес-колледж ГУ
"Семей"
165 Семипалатинский колледж
сервиса ГУ "Семей"
166 Семипалатинский          Ликвидировать       91. Строительный
строительный колледж ГУ  и создать на их     колледж
"Семей"                  базе новый колледж  Государственного
167 Семипалатинский                              университета "Семей"
колледж строительства и
коммунального хозяйства
ГУ "Семей"
168 Семипалатинский колледж
геодезии и картографии
ГУ "Семей"
169 Семипалатинский          Ликвидировать       92. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж
им. М. Ауэзова ГУ        базе новый колледж  Государственного
"Семей"                                      университета "Семей"
170 Семипалатинский
музыкальный колледж им.
М. Тулебаева ГУ "Семей"
Талдыкорганская область
171 Талдыкорганский          Ликвидировать       93. Технический
строительный колледж     и создать на их     колледж
ТКУ им. И. Жансугурова   базе новый колледж  Талдыкорганского
172 Талдыкорганский                              университета имени
индустриально-                               И. Жансугурова
педагогический колледж
ТКУ им. И. Жансугурова
173 Талдыкорганский          Реорганизовать      94. Аграрный колледж
зооветеринарный колледж                      Талдыкорганского
ТКУ им. И. Жансугурова                       университета имени
И. Жансугурова
174 Талдыкорганский          Ликвидировать       95. Гуманитарный
музыкальный колледж ТКУ  и создать на их     колледж
им. И. Жансугурова       базе новый колледж  Талдыкорганского
175 Талдыкорганский                              университета имени
юридический колледж                          И. Жансугурова
КазГЮИ
176 Коксуский                Реорганизовать      96. Коксуский
сельскохозяйственный                         колледж
колледж ТКУ им.                              Талдыкорганского
И. Жансугурова                               университета имени
И. Жансугурова
177 Саркандский колледж      Реорганизовать      97. Саркандский
культуры ТКУ им.                             колледж
И. Жансугурова                               Талдыкорганского
университета имени
И. Жансугурова

178 I.Жансүгiров атындағы Талды.  Қайта      98. I.Жансүгiров атын.
қорған университетiнiң        құрылсын       дағы Талдықорған
Жаркент педагогикалық                        университетiнiң
колледжi                                     Жаркент колледжi
Торғай облысы
179 Арқалық педагогикалық инсти.  Жойылсын   99. Арқалық педагоги.
тутының Арқалық музыка        және олардың   калық институтының
колледжi                      базасында      гуманитарлық
180 Арқалық педагогикалық инсти.  жаңа колледж   колледжi
тутының Арқалық педагогикалық құрылсын
колледжi
181 Арқалық педагогикалық инсти.  Жойылсын  100. Арқалық педагоги.
тутының Арқалық политехни.    және олардың   калық институтының
калық колледжi                базасында      техникалық
182 Арқалық педагогикалық инсти.  жаңа колледж   колледжi
тутының Торғай ауыл шаруашы.  құрылсын
лық колледжi
Оңтүстiк Қазақстан облысы
183 Оңтүстiк Қазақстан техникалық Жойылсын  101. Оңтүстiк Қазақстан
университетiнiң Оңтүстiк      және олардың   техникалық универ.
Қазақстан энергетика және     базасында      ситетiнiң техникалық
бизнес колледжi               жаңа колледж   колледжi
184 Оңтүстiк Қазақстан техникалық құрылсын
университетiнiң Шымкент
политехникалық колледжi
185 Оңтүстiк Қазақстан техникалық Жойылсын  102. Оңтүстiк Қазақстан
университетiнiң Оңтүстiк      және олардың   техникалық универ.
Қазақстан автомобиль-механи.  базасында      ситетiнiң агротехни.
лық колледжi                  жаңа колледж   калық колледжi
186 Оңтүстiк Қазақстан техникалық құрылсын
университетiнiң Шымкент
агроөнеркәсiп колледжi
187 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Жойылсын  103. Қ.А.Иассауи атындағы
аралық қазақ-түрiк универси.  және олардың   Халықаралық қазақ-
тетiнiң Ы.Алтынсарин атындағы базасында      түрiк университетiнiң
Түркiстан педагогикалық       жаңа колледж   гуманитарлық
колледжi                      құрылсын       колледжi
188 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.
аралық қазақ-түрiк
университетiнiң Түркiстан
индустриалды-педагогикалық
колледжi
189 Оңтүстiк Қазақстан гуманитар. Жойылсын  104. Оңтүстiк Қазақстан
лық университетiнiң Шымкент   және олардың   гуманитарлық
экономика және құқық колледжi базасында      университетiнiң
190 Оңтүстiк Қазақстан гуманитар. жаңа колледж   колледжi
лық университетiнiң Шымкент   құрылсын
музыка колледжi
191 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Жойылсын
аралық қазақ-түрiк
университетiнiң Жетiсай
педагогикалық колледжi
192 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Жойылсын
аралық қазақ-түрiк
университетiнiң Жетiсай
мәдениет колледжi
193 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Қайта    105. Қ.А.Иассауи атындағы
аралық қазақ-түрiк            құрылсын      Халықаралық қазақ-
университетiнiң Кастеев                     түрiк университетiнiң
атындағы Шымкент көркем-сурет               Шымкент колледжi
колледжi

178 Жаркентский              Реорганизовать      98. Жаркентский
педагогический колледж                       колледж
ТКУ им. И. Жансугурова                       Талдыкорганского
университета имени
И. Жансугурова
Тургайская область
179 Аркалыкский              Ликвидировать       99. Гуманитарный
музыкальный колледж      и создать на их     колледж Аркалыкского
АркПИ                    базе новый колледж  педагогического
180 Аркалыкский                                  института
педагогический колледж
АркПИ
181 Аркалыкский              Ликвидировать       100. Технический
политехнический колледж  и создать на их     колледж Аркалыкского
АркПИ                    базе новый колледж  педагогического
182 Тургайский                                   института
сельскохозяйственный
колледж АркПИ
Южно-Казахстанская область
183 Южно-Казахстанский       Ликвидировать       101. Технический
колледж энергетики и     и создать на их     колледж Южно-
бизнеса ЮКТУ             базе новый колледж  Казахстанского
184 Шымкентский                                  технического
политехнический колледж                      университета
ЮКТУ
185 Южно-Казахстанский       Ликвидировать       102. Агротехнический
автомобильно-            и создать на их     колледж Южно-
механический колледж     базе новый колледж  Казахстанского
ЮКТУ                                         технического
186 Шымкентский                                  университета
агропромышленный колледж
ЮКТУ
187 Туркестанский            Ликвидировать       103. Гуманитарный
педагогический колледж   и создать на их     колледж
им. И. Алтынсарина МКТУ  базе новый колледж  Международного
им. Х. А. Ясави                              Казахско-Турецкого
188 Туркестанский                                университета имени
индустриально-                               Х. А. Ясави
педагогический колледж
МКТУ им. Х. А. Ясави
189 Шымкентский колледж      Ликвидировать       104. Колледж
экономики и права ЮКГУ   и создать на их     Южно-Казахстанского
190 Шымкентский музыкальный  базе новый колледж  гуманитарного
колледж ЮКГУ                                 университета
191 Жетысайский              Ликвидировать
педагогический колледж
МКТУ им. Х. А. Ясави
192 Жетысайский колледж      Ликвидировать
культуры МКТУ им.
Х. А. Ясави
193 Шымкентский              Реорганизовать      105. Шымкентский
художественный колледж                       колледж
им. Кастеева МКТУ им.                        Международного
Х. А. Ясави                                  Казахско-Турецкого
университета имени
Х.А. Ясави

194 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Қайта    106. Қ.А.Иассауи атындағы
аралық қазақ-түрiк            құрылсын      Халықаралық қазақ-
университетiнiң Алматы                      түрiк университетiнiң
бизнес колледжi                             Алматы колледжi
195 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Қайта    107. Қ.А.Иассауи атындағы
аралық қазақ-түрiк            құрылсын      Халықаралық қазақ-
университетiнiң Қапланбек                   түрiк университетiнiң
ауыл шаруашылық колледжi                    Қапланбек колледжi
196 Қ.А.Иассауи атындағы Халық.   Қайта    108. Қ.А.Иассауи атындағы
аралық қазақ-түрiк            құрылсын      Халықаралық қазақ-
университетiнiң Мақтаарал                   түрiк университетiнiң
Ауыл шаруашылық колледжi                    Мақтаарал колледжi

194 Алматинский              Реорганизовать      106. Алматинский
бизнес-колледж МКТУ им.                      колледж
Х. А. Ясави                                  Международного
Казахско-Туреукого
университета имени
Х.А. Ясави
195 Капланбекский            Реорганизовать      107. Капланбекский
сельскохозяйственный                         колледж
колледж МКТУ им.                             Международного
Х. А. Ясави                                  Казахско-Турецкого
университета имени
Х.А. Ясави
196 Махтааральский           Реорганизовать      108. Махтааральский
сельскохозяйственный                         колледж
колледж МКТУ им.                             Международного
Х. А. Ясави                                  Казахско-Турецкого
университета имени
Х.А. Ясави