Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 желтоқсан N 1614
Бюджеттiк ұйымдардың босатылған электр және жылу энергиялары үшiн пайда болған берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп "Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамының заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы бойынша 651 (алты жүз елу бiр) млн. теңге республикалық бюджетке берешегiне есептеме жасасын.
Аталған сомадан 61 (алпыс бiр) млн. теңге қосымшаға сәйкес Жезқазған және Жезқазған облысының Сатпаев қалаларының республикалық бюджеттiк мекемелерiн қаржыландыру есебiне және 590 (бес жүз тоқсан) млн. теңге - Жезқазған облысы әкiмiнiң бағынысындағы бюджеттiк мекемелердi қаржыландыру есебiне олардың тұтынған электр және жылу энергиялары үшiн "Жезказганцветмет" акционерлiк қоғамына берешектерiн өтеуге есептелсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Жезқазған облысының жергiлiктi бюджеттерiмен республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кезек күттiрмейтiн мұқтаждарына арнап көзделген қаражат есебiнен 590 (бес жүз тоқсан) млн. теңге сомасында осы есептеменi жүргiзуден туындайтын өзара есеп айырысуларды реттеп отырсын.
3. Жезқазған облысының әкiмiне жергiлiктi бюджеттiң өзара бюджеттiк
борыштары бойынша осы секiлдi есептеме жүргiзу ұсынылсын.
4. Берешектер есептемесi 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң
кiрiс және шығыс бөлiктерiнде аталған сома көрсетiле отырып жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1614 қаулысына
қосымша
Республикалық бюджетте тұратын, тұтынылған электр
және жылу энергиясы үшiн есептемеге алынатын
берешегi бар мекемелер мен ұйымдардың
ТIЗБЕСI
мың теңге
Мемлекеттiк тергеу комитетi                 5450,3
Iшкi iстер министрлiгi                      25501,7
Бас прокуратура                             7,4
"Қазақстан теледидары мен радиосы"
республикалық корпорациясы                  261,4
Әдiлет министрлiгi                          723,0
Бiлiм министрлiгi                           27219,0
Мемлекеттiк салық комитетi                  8,0
Ауыл шаруашылығы министрлiгi                1111,6
Су ресурстар жөнiндегi комитет              717,6
Жиыны                                       61000,0

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 1614
В целях сокращения образовавшейся задолженности бюджетных организаций за отпущенную электрическую и тепловую энергию Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести зачет задолженности акционерного общества "Жезказганцветмет" перед республиканским бюджетом по подоходному налогу с юридических лиц в сумме 651 (шестьсот пятьдесят один) млн. тенге.
Из указанной суммы зачесть 61 (шестьдесят один) млн. тенге в счет финансирования республиканских бюджетных учреждений городов Жезказгана и Сатпаева Жезказганской области согласно приложению и 590 (пятьсот девяносто) млн. тенге - в счет финансирования бюджетных организаций, подведомственных акиму Жезказганской области, на погашение их задолженности акционерному обществу "Жезказганцветмет" за потребленную электрическую и тепловую энергию.
2. Министерству финансов Республики Казахстан урегулировать взаиморасчеты с местными бюджетами Жезказганской области, вытекающие из проведения данного зачета в сумме 590 (пятьсот девяносто) млн. тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на неотложные нужды Правительства Республики Казахстан.
3. Рекомендовать акиму Жезказганской области провести аналогичный зачет по взаимным бюджетным долгам местного бюджета.
4. Зачет задолженности провести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 1614
Перечень
учреждений и организаций, состоящих на
республиканском бюджете и имеющих задолженность
за потребленную электрическую и тепловую энергию,
принимаемую к зачету
тысяч тенге
Государственный следственный комитет          5450,3
Министерство внутренних дел                   25501,7
Генеральная Прокуратура                       7,4
Республиканская корпорация                    261, 4
"Телевидение и радио Казахстана"
Министерство юстиции                          723,0
Министерство образования                      27219,0
Государственный налоговый комитет             8,0
Министерство сельского хозяйства              1111, 6
Комитет по водным ресурсам                    717, 6
Итого                              61000,0