Қазақстан - Еуропалық Одақ Бiрлескен комитетiнiң қазақстандық бөлiгiнiң төрағасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 желтоқсан N 1617
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан - Еуропалық Одақ Бiрлескен комитетiнiң қазақстандық бөлiгiнiң төрағасы болып Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С. Павлов бекiтiлсiн, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 528 қаулысымен бекiтiлген В.В Соболев осы қызметтен  босатылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О председателе казахстанской части Совместного комитета Казахстана - Европейский Союз
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 1617
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить председателем казахстанской части Совместного
комитета Казахстан - Европейский Союз Павлова А.С. - Заместителя
Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики
Казахстан, освободив Соболева В.В., утвержденного постановлением
Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 528 "Об
образовании казахстанской части Совместного комитета
Казахстан - Европейский Союз".
Первый Заместитель
Премьер-Министра Республики
Казахстан