Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1649. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.14. N 559 қаулысымен. ~P970559
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 61 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiне министрдiң 2 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 11 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт
министрлiгi үшiн 3 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1786 қаулысы;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 12 мамырдағы N 583 қаулысының 2-тармағы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1649 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм
және спорт министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Жастар iсi жөнiндегi басқарма
Туризм басқармасы
Спорт басқармасы
Ұйымдастыру жұмысы басқармасы
Қаржы-экономикалық бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Техникалық қызмет көрсету және спорт ғимараттарын, туристiк объектiлердi пайдалану және жастар кәсiпорындарының бөлiмi
Дене мәдениетi-сауықтыру жұмысы бөлiмi

О структуре центрального аппарата Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1649. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 1997 г. N 559 ~P970559.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 61 единицы.
2. Разрешить Министерству по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан иметь 2 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря
1995 г. N 1786 "О структуре центрального аппарата Министерства по
делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан";
пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 12
мая 1996 г. N 583
P960583_
"О внесении изменений в отдельные решения
Правительства Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 1996 г. N 1649
Структура
центрального аппарата Министерства по делам
молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан
Руководство
Управление по делам молодежи
Управление туризма
Управление спорта
Управление организационной работы
Финансово-экономический отдел
Отдел бухгалтерского учета
Отдел технического обслуживания и эксплуатации спортивных
сооружений, туристических объектов и молодежных предприятий
Отдел физкультурно-оздоровительной работы