Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi Ғылым академиясы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1663. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.22. N 632 қаулысымен. ~P970632
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес аппарат қызметкерлерiнiң шектi санының негiзiнде 108 адам болып бекiтiлсiн (ғимарат күзету және оған қызмет көрсету жөнiндегi қызметшiлердi қоспағанда).
2. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясына Қазақстан Республикасының Ғылым министрi - Ғылым академиясы президентiнiң 4 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары - вице президентiн, сондай-ақ адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясы үшiн 5 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы
орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 мамырдағы N 548
P960548_
қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы
мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24
шілдедегi N 924
P960924_
қаулысының 2-тармағының екiншi абзацы.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1663 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясы орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Мемлекеттiк ғылыми-техникалық және инновациялық бағдарламалар
басқармасы
Iргелi зерттеулер басқармасы
Ғылыми-ұйымдастыру басқармасы
Халықаралық ғылыми-техникалық ынтымақтастық басқармасы
Ақпараттық инфрақұрылымды дамыту басқармасы
Мемлекеттiк ғылыми-техникалық сараптау бөлiмi
Қаржы-экономика бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру бөлiмi
Ғылыми-баспа жұмысы бөлiмi
Кадр жұмысы бөлiмi
Өндiрiстiк-әкiмшiлiк басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1663. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 апреля 1997 г. N 632 ~P970632.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 108 единиц (без персонала по охране и обслуживанию здания).
2. Разрешить Министерству науки - Академии наук Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра науки - президента Академии наук Республики Казахстан, в том числе одного первого заместителя-вице-президента, а также коллегию в количестве 14 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства науки -
Академии наук Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 5 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая
1996 г. N 548 "О структуре центрального аппарата Министерства
науки - Академии наук Республики Казахстан";
абзац второй пункта 2 постановления Правительства Республики
Казахстан от 24 июля 1996 г. N 924
P960924_
"Вопросы Министерства
науки - Академии наук Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1663
Структура
центрального аппарата Министерства науки -
Академии наук Республики Казахстан
Управление государственных научно-технических и
инновационных программ
Управление фундаментальных исследований
Научно-организационное управление
Управление международного научно-технического сотрудничества
Управление развития информационной инфраструктуры
Отдел государственной научно-технической экспертизы
Финансово-экономический отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел научно-издательской работы
Отдел кадровой работы
Производственно-административное управление