Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1747
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж, N 6, 43-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.10.27. N 1087
қаулысымен.
P981087_
2. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1747 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшiн жойған
кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздерге жататын тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 281-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 8 қарашадағы N 1487 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 442-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 қаңтардағы N 15 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 1, 4-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 наурыздағы N 341 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 13, 99-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 сәуiрдегi N 450 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 16, 135-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 827 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 263-құжат).

О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес<*> Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 41 ~P970041; от 18 июня 1997 г. N 985 ~P970985; от 18 июля 1997 г. N 1137 ~P971137; от 13 февраля 1998 г. N 108 ~P980108.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1747
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27
октября 1998 г. N 1087
P981087_
)
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства
Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1996 г. N 1747
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 281).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1995 г. N 1487 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 35, ст. 442).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 1996 г. N 15 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 4).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 341 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 99).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 450 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974" (САПП Республики Казахстан 1996 г., N 16, ст. 135).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 827 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 263).

7. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 шiлдедегi N 891 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 30, 276-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қазандағы N 1318 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 43, 414-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1996 г. N 891 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 30, ст. 276).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 г. N 1318 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974" (САПП Республики Казахстана 1996 г., N 43, ст. 414).