2. Батыс Қазақстан темiр жол
басқармасы,
Ақтөбе қаласы, барлығы           6856
Оның iшiнде заңды тұлғалардан
алынатын табыс салығы бойынша    6856
3. Тың темiр жолы басқармасы,
Ақмола қаласы, барлығы           14742
Оның iшiнде заң тұлғалардан
алынатын табыс салығы бойынша    14742
4. "Облводоканал" су құбыры-тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы
Қарағанды қаласы, барлығы        5446
Оның iшiнде экономиканы
жаңғырту қоры                    5446
5. "Қостанай мұнай өнiмдерi"
акционерлiк қоғамы
Қостанай қаласы, барлығы         5000
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша          5000
6. "Мұнай-Комплект" фирмасы,
Алматы қаласы, барлығы           3000
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша          3000
7. УЛ-154/3 мекемесi, Алматы
облысының Қаскелең ауданы,
барлығы                          8728
Оның iшiнде заңды тұлғалардан
алынатын табыс салығы бойынша    8728
8. "Горводоканал" өндiрiстiк
пайдалану тресi,
Қостанай қаласы, барлығы         391
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша          391
9. "Водоканал" кәсiпорны,
Өскемен қаласы, барлығы         451
Оның iшiнде заңды тұлғалардан
табыс салығы бойынша            451
10. "Гүлнар" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгi,
Алматы қаласы, барлығы          102
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша         102
11. ЛА 155/12 мекемесi,
Алматы қаласы, барлығы          615
Оның iшiнде:
заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы бойынша            464
қосылған құнға салынатын
салық бойынша                   151
12. "Өскемен нан комбинаты"
акционерлiк қоғамы, Өскемен
қаласы, барлығы                 264
Оның iшiнде заңды тұлғалардан
алынатын табыс салығы бойынша   264
13. "Плодоовощ" акционерлiк қоғамы,
Қарағанды қаласы, барлығы       570
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша         570
14. "Торгтехника" акционерлiк
қоғамы, Қарағанды қаласы
барлығы                         215
Оның iшiнде:
қосылған құнға салынатын
салық бойынша                   125
заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы бойынша            90
15. Киров жөндеу-құрылыс кәсiпорны,
Қарағанды қаласы, барлығы       92
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша         92
16. "Алтын-Алма" акционерлiк қоғамы,
Қарағанды қаласы, барлығы       461
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша         461
17. "Қарағанды-Нан", Қарағанды
қаласы, барлығы                 650
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша         650

2. Управление
Западно-Казахстанской
железной дороги,
г. Актюбинск, всего         6856   4075   2311   470
В т.ч. по подоходному
налогу с юридических лиц    6856   4075   2311   470
3. Управление Целинной
железной дороги,
г. Акмола, всего           14742  10698   3225   819
В т.ч. по подоходному
налогу с юридических лиц   14742  10698   3225   819
4. Управление
водопроводно-жилищно-
коммунального хозяйства
"Облводоканал",
г. Караганда, всего         5446   5446
В т.ч. по фонду
преобразования экономики    5446   5446
5. Акционерное общество
"Кустанай мунай онiмдерi",
г. Кустанай, всего          5000          5000
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость       5000          5000
6. Фирма "Мунай-Комплект",
г. Алматы, всего            3000   3000
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость       3000   3000
7. Учреждение УЛ-154/3,
Каскеленский район
Алматинской области, всего  8728                               8728
В т.ч. по подоходному
налогу с юридических лиц    8728                               8728
8. Производственно-
эксплуатационный трест
"Горводоканал",
г. Кустанай, всего           391    391
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость        391    391
9. Предприятие
"Водоканал",
г. Усть-Каменогорск, всего   451    451
В т.ч. по подоходному
налогу с юридических лиц     451    451
10. Товарищество с
ограниченной
ответственностью "Гульнар",
г. Алматы, всего             102    102
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость        102    102
11. Учреждения ЛА 155/12,
г. Алматы, всего             615    615
В т.ч.:
по подоходному налогу с
юридических лиц            464    464
по налогу на добавленную
стоимость                  151    151
12. Акционерное общество
"Усть-Каменогорский
хлебокомбинат",
г. Усть-Каменогорск, всего   264    264
В т.ч. по подоходному
налогу с юридических лиц     264    264
13. Акционерное общество
"Плодоовощ", г. Караганда,
всего                        570    570
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость        570    570
14. Акционерное общество
"Торгтехника",
г. Караганда, всего          215    215
В т.ч.:
по налогу на добавленную
стоимость                  125    125
по подоходному налогу с
юридических лиц             90     90
15. Кировское
ремонтно-строительное
предприятие, г. Караганда,
всего                         92     92
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость         92     92
16. Акционерное общество
"Алтын-Алма", г. Караганда,
всего                        461    461
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость        461    461
17. Акционерное общество
"Караганда-Нан",
г. Караганда, всего          650    650
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость        650    650

18. "Фармация" Алматы облыстық
акционерлiк қоғамы,
Алматы қаласы, барлығы          7700
Оның iшiнде республикалық
валюта қорынан, бөлiнген
несиенi өтеу бойынша            7700
19. "Березовкое" ауыл шаруашылығы
кәсiпорны Шығыс Қазақстан
облысының Зырян қаласы,
барлығы                         743
Оның iшiнде:
экономиканы жаңғырту
қоры бойынша                    217
табиғат қорғау қоры бойынша   526
20. "Алматыгортеплоэнерго"
акционерлiк қоғамы, Алматы
қаласы, барлығы                 27862
Оның iшiнде қосылған құнға
салынатын салық бойынша         27862

18. Алматинское областное
акционерное общество
"Фармация", г. Алматы,
всего                       7700   7700
В т.ч. по погашению
кредита, выделенного из
республиканского
валютного фонда             7700   7700
19. Сельскохозяйственное
предприятие "Березовское",
г. Зыряновск
Восточно-Казахстанской
области, всего               743          743
В т.ч.:
по фонду преобразования
экономики                  217          217
по фонду охраны природы    526          526
20. Акционерное общество
"Алматыгортеплокоммун-
энерго", г. Алматы,
всего                      27862                        27862
В т.ч. по налогу на
добавленную стоимость      27862                        27862