Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң борыштары бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 желтоқсан N 1755
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiнiң мердiгерлiк ұйымдарына орындалған жөндеу-құрылыс жұмыстары үшiн жинақталып қалған берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк салық комитетiмен бiрлесiп республикалық бюджет пен Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi үшiн құрылыс-монтаж жұмыстарын орындаған мердiгерлiк ұйымдардың арасындағы, берiп отырған қосымшаға сәйкес, республикалық бюджетке салықтар мен басқа да мiндеттi төлемдер бойынша жалпы сомасы 14771732 теңге берешекке есептеме жүргiзсiн.
Аталған сома қосымшада көрсетiлген ұйымдар орындаған
құрылыс-монтаж жұмыстары үшiн берешегiн өтеуге Қазақстан
Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мекемелерiн қаржыландыру
есебiне есептелсiн.
2. Берешек есептемесi аталған сомаларды 1996 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып
жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1755 қаулысына
қосымша
Қорғаныс министрлiгiн қаржыландыру есебiне қабылданған
мердiгерлiк ұйымдар мен олардың республикалық бюджетке
төлемдер бойынша берешектерiнiң
ТIЗБЕСI
(мың теңгеде)
____________________________________________________________________
Ұйымдардың атауы  |Есептемеге|Оның iшiнде төлем түрлерi бойынша
|қабылдан. |______________________________________
|ған сома, |Қосылған|заңды   |Экономиканы|Кәсiпкер.
|барлығы   |құнға   |тұлғалар. жаңғырту  |лiктi
|          |салынған|дан     |қоры       |қолдау
|          |салық   |алынатын|           |қоры
|          |        |табыс   |           |
|          |        |салығы  |           |
____________________________________________________________________
1        |     2    |   3    |    4   |     5     |    6
____________________________________________________________________
1. "Жилстройиндус.
трия" мемлекеттiк
акционерлiк қоғамы,
Алматы қаласы        407799   122637    25856    259306
2. "Хлебопродукстрой"
акционерлiк қоғамы,
Алматы қаласы        2037896  2037896
3."Тепломонтаж"
жауапкершiлiгi
шектеулi
серiктестiгi,
Алматы қаласы        2000745  500747    1499998
4. Алматысельхоз.
строймонтаж
тресiнiң N 1 ұжымдық
құрылыс-монтаж
кәсiпорны, Алматы
облысының Iле ауданы 321000             321000
5. Алматысельхоз.
строймонтаж
тресiнiң N 4 ұжымдық
құрылыс-монтаж
кәсiпорны, Алматы
облысының Iле ауданы 783330             642699   136467     4164

О проведении зачета по долгам Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1755
В целях сокращения образовавшейся задолженности Министерства обороны Республики Казахстан подрядным организациям за выполненные ремонтно-строительные работы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов совместно с Государственным налоговым комитетом Республики Казахстан произвести зачет задолженности между республиканским бюджетом и подрядными организациями, выполнившими строительно-монтажные работы для Министерства обороны Республики Казахстан, по налоговым и другим обязательным платежам в республиканский бюджет на общую сумму 14771732 тенге согласно прилагаемому перечню.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений Министерства обороны Республики Казахстан на погашение задолженности за строительно-монтажные работы, выполненные указанными в приложении подрядными организациями.
2. Зачет задолженности произвести с отражением указанных сумм в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1996 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1755
Перечень
подрядных организаций и их задолженности по платежам в
республиканский бюджет, принимаемой к зачету в счет
финансирования Министерства обороны
(в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование орга-і  Сумма,і В том числе по видам платежей
низаций           іпринима-іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іемая к  іНалог на іПодоходныйіФонд пре-іФонд под-
ізачету, ідобавлен-іналог с   іобразова-ідержки
івсего   іную сто- іюридичес- іния эко- іпредприни-
і        іимость   іких лиц   іномики   імательства
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1          і    2   і    3    і     4    і    5    і    6
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Государственное  407799   122637     25856      259306
акционерное
общество "Жилстрой-
индустрия",
г. Алматы
2. Акционерное     2037896  2037896
общество
"Хлебопродукт-
строй", г. Алматы
3. Товарищество с  2000745   500747   1499998
ограниченной
ответственностью
"Тепломонтаж",
г. Алматы
4. Коллективное     321000             321000
строительно-
монтажное
предприятие N 1
треста
Алматысельхоз-
строймонтаж,
Илийский район
Алматинской
области
5. Коллективное     783330             642699      136467   4164
строительно-
монтажное
предприятие N 4
треста
Алматысельхоз-
строймонтаж,
Илийский район
Алматинской области

6. Алматысельхозстрой.
монтаж тресiнiң N 6
ұжымдық құрылыс-монтаж
кәсiпорны, Алматы облысы.
ның Iле ауданы       986954             737307    205290    44357
7. "Монтажник"
фирмасы, Алматы
қаласы               2496624   1148376  1339188   7659      1401
8."Югспецсельмонтаж"
акционерлiк қоғамының
N 1 мамандандырылған
жылжымалы
механикаландырылған
колоннасы, Алматы
қаласы               4165680   2500530  1665150
9. "Алматыинжстрой"
N 6 механикаландырыл.
ған жұмыстар
басқармасы, Алматы
қаласы               1321300   1321300
10. Алматысельхоз.
строймонтаж тресiнiң
N 2 ұжымдық құрылыс-
монтаж кәсiпорны,
Алматы облысының
Шелек қаласы         8426               2200                6226
11. Алматысельхоз.
строймонтаж тресiнiң
N 3 ұжымдық
құрылыс-монтаж
кәсiпорны, Алматы
облысының Талғар
қаласы               29978              27025     2953
12.Алматысельхоз.
строймонтаж тресiнiң
N 5 ұжымдық
құрылыс монтаж
кәсiпорны, Алматы
облысының Жамбыл
ауданы               124000             124000
13. "Дәнекер"
жауапкершiлiгi
шектеулi
серiктестiгi,
Талдықорған
облысының Панфилов
ауданы               88000              88000
Барлығы             14771732  7631486  6472423   611675    56148

6. Коллективное     986954             737307      205290  44357
строительно-
монтажное
предприятие N 6
треста Алматысель-
хозстроймонтаж,
Илийский район
Алматинской области
7. Фирма           2496624  1148376   1339188        7659   1401
"Монтажник",
г. Алматы
8. Специализиро-   4165680  2500530   1665150
ванная передвижная
механизировная
колонна N 1
акционерного
общества
"Югспецсельмонтаж",
г. Алматы
9. Управление      1321300  1321300
механизированных
работ N 6
"Алмаатаинжстрой",
г. Алматы
10. Коллективное      8426               2200               6226
строительно-
монтажное
предприятие N 2
треста
Алматысельхоз-
строймонтаж,
г.Чилик
Алматинской
области
11. Коллективное    29978               27025        2953
строительно-
монтажное
предприятие N 3
треста
Алматысельхоз-
строймонтаж,
г.Талгар
Алматинской области
12. Коллективное   124000             124000
строительно-
монтажное
предприятие N 5
треста
Алматысельхоз-
строймонтаж,
Джамбулский район
Алматинской
области
13. Товарищество    88000              88000
с ограниченной
ответственностью
"Данекер",
Панфиловский район
Талдыкорганской
области
ВСЕГО              14771732  7631486  6472423    611675     56148