Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 908 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 24 шiлдедегi N 926a
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қарағанды көмiр бассейнiнiң кәсiпорындарын қаржы-экономикалық сауықтыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 908 P960908_ қаулысына мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Долинская", "Шерубай Нұра" шахталары оларды жабу жөнiндегi жұмысты жүргiзу үшiн "Карагандаликвидшахт" мамандандырылған кәсiпорнынан берiлсiн";
6-тармақ 7-тармақ болып саналсын;
6-тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"6. "Карагандаликвидшахт" мамандандырылған кәсiпорны 1996 жылғы
1 тамызға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне жою
жұмыстарын жүргiзу бағдарламасын тапсырсын".
Осы қаулыға 1 қосымшадан "Долинская" шахтасы, "Шерубай-Нұра"
шахтасы сөздерi алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 г. N 908
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1996 г. N 926а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 1996 г. N 908 P960908_ "О дополнительных мерах по финансово-экономическому оздоровлению предприятий Карагандинского угольного бассейна следующие изменения и дополнения:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"передать шахты "Долинская", "Шерубай-Нуринская" специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт" для проведения работ по их закрытию";
пункт 6 считать пунктом 7;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Специализированному предприятию "Карагандаликвидшахт" в срок до 1 августа 1996 г. представить в Правительство Республики Казахстан программу проведения ликвидационных работ";
из приложения 1 к данному постановлению слова "шахта "Долинская", шахта "Шерубай-Нуринская" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан