Ақмола қаласындағы "Есiл" қонақүйiн қайта жаңарту мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 9 қаңтардағы N 0027
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Тендер комиссиясының "Мебетекс" (Швейцария) фирмасын Ақмола
қаласындағы "Есiл" қонақүйiн қайта жаңартуға арналған тендердiң
жеңiмпазы деп айқындаған шешiмi мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының өзiне
Ақмола қаласындағы "Есiл" қонақүйiн қайта жаңарту жөнiндегi
жұмыстардың тапсырысшысы мiндетiн жүктеу туралы ұсынысына келiсiм
берiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Вопросы реконструкции гостиницы "Ишим" в г. Акмоле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1997 г. N 27
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить решение тендерной комиссии, определившей фирму
"Мабетекс" (Швейцария) победителем тендера на реконструкцию
гостиницы "Ишим" в г. Акмоле.
2. Согласиться с предложением Управления Делами Президента
Республики Казахстан о возложении на него функций заказчика работ по
реконструкции гостиницы "Ишим" в г. Акмоле.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан