Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 10 қаңтар N 41. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.10.27. N 1087 қаулысымен. ~P981087
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын тауарларға және құмар ойын бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1747 қаулысының 1-қосымшасындағы 1-баған "Спирттiң барлық түрi" деген сөздерден кейiн "/тауар өндiрушiде осындай өнiмдi шығару
құқығына Қазақстан Республикасының лицензиясы болған жағдайда
ликер-арақ бұйымдарын, күшейтiлген сусындар, күшейтiлген шырындар,
шарап, бальзам жасауға босатылатындарынан басқа/" деген сөздермен
толықтырылсын;
ЕСКЕРТУ. Қаулының соңғы абзацы күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.05.30.
N 907 қаулысымен.
P970907_
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 41. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 октября 1998 г. N 1087 ~P981087.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
в приложении 1 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1747 P961747_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" в графе 2 после слов "Все виды спирта" дополнить словами "(кроме отпускаемого для изготовления ликеро-водочных изделий, крепленых напитков, крепленых соков, вина, бальзама, при
наличии у товаропроизводителя лицензии Республики Казахстан на право
производства указанной продукции)".
Сноска. Последний абзац утратил силу - постановлением
Правительства РК от 30 мая 1997 г. N 907
P970907_
.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан