Екiншi деңгейдегi банктердiң акцияларын мәжбүр етiп сатып алу туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi басқармасының ұсынысымен келiсу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 қаңтар N 71
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Тұранбанк" қазақ акционерлiк банкi мен Alembank Kazakstan акцияларын мәжбүр етiп сатып алу туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi басқармасының ұсынысына келiсiм берiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О согласовании предложения Правления Национального Банка Республики Казахстан о принудительном выкупе акций банков второго уровня
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 1997 г. N 71
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Согласиться с предложением Правления Национального Банка
Республики Казахстан о принудительном выкупе акций Казахского
акционерного банка "Туранбанк" и AlemBank Каzакstаn.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан