Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 қарашадағы N 1349 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 қаңтар N 74
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қазақ мемлекеттiк заң институтын Қазақ мемлекеттiк заң университетi етiп қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 қарашадағы N 1349 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 45,
435-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Қазақ мемлекеттiк заң университетi Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгiнiң қарауынан Қазақстан Республикасы Бiлiм
министрлiгiнiң қарауына берiлсiн";
2-тармақ 3-тармақ болып саналсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1996 г. N 1349
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 1997 г. N 74
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1996 г. N 1349 P961349_ "О преобразовании Казахского государственного юридического института Министерства юстиции Республики Казахстан в Казахский государственный юридический университет" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 45, ст. 435) следующие дополнение и изменение:
дополнить пунктом 2 следующего содержания:
"2. Казахский государственный юридический университет передать
из ведения Министерства юстиции Республики Казахстан в ведение
Министерства образования Республики Казахстан";
пункт 2 считать пунктом 3.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан