Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 желтоқсандағы N 1542 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 31 қаңтар N 130
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1483 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 желтоқсандағы N 1542 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
2. "Южнефтегаз" мемлекеттiк акционерлiк қоғамына 1996 жылы
5 сәуiрде Оңтүстiк Құмкөл кен орнын алдын ала барлау және игеруге
берiлген N 236Д лицензияны қайтарып алу туралы шешiм дұрыс емес деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1542
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1997 г. N 130
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 1542 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 г. N 1483".
2. Решение об отзыве лицензии N 236Д, выданной 5 апреля 1996 года Государственному акционерному обществу "Южнефтегаз" на доразведку и разработку месторождения Южный Кумколь, признать недействительным.
Премьер-Министр
Республики Казахстан