Шаруашылық субъектiлерi үшiн 1997 жылға арналған монополист-кәсiпорындардың өнiмiне бағаның шектi өсуiн және тарифтердi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 ақпандағы N 138
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Шаруашылық жүргiзушi субъектiлер үшiн 1997 жылға арналған монополист-кәсiпорындардың өнiмiне және қызмет көрсетулерiне бағаның шектi өсуi мен тарифтер қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Ұлттық статистикалық
агенттiгiмен бiрлесiп шаруашылық жүргiзушi субъектiлер үшiн 1997
жылға арналған монополист-кәсiпорындардың өнiмiне және қызмет
көрсетулерiне бағаның шектi өсуi мен тарифтерге ай сайын талдау және
бақылау жасауды жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 3 ақпандағы
N 138 қаулысына
қосымша
Шаруашылық жүргiзушi субъектiлер үшiн 1997
жылға арналған монополист-кәсiпорындардың
өнiмiне және қызмет көрсетулерiне бағаның
шектi өсуi мен тарифтерi
____________________________________________________________________
|                 1997 жыл                |1997 жылдың
Өнiм     |_________________________________________|желтоқсаны
(қызмет)   |I тоқсан |II тоқсан|III тоқсан|IҮ тоқсан |1996 жылғы
атауы    |(1996 ж. |(маусым %|(қыркүйек |(желтоқсан|желтоқсан.
|желтоқ.  |есебiмен |% есебiмен|% есебiмен|дағы %
|санға %  |наурызға)|маусымға  |қыркүйекке|есебiмен
|есебiмен,|         |          |          |
|наурыз)  |         |          |          |
______________|_________|_________|__________|__________|___________
Электр
энергиясы        110,0    105,1      105,0     105,0      127,5
Көмiр            105,0    104,0      104,6     105,0      119,9
Темiр жол
көлiгiмен
жүк тасымалы     107,0    107,0      105,0     106,0      127,4
Байланыс
қызметi          100,0    101,0      101,0     102,0      104,1
Құбырлы көлiк.
пен мұнай және
газ тасымалы:
мұнай            101,3    101,9      102,4     102,9      108,8
газ              100,0    105,0      102,0     104,2      111,6

Об утверждении предельного роста цен и тарифов на продукцию предприятий-монополистов на 1997 год для хозяйствующих субъектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 1997 г. N 138
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить предельный рост цен и тарифов на продукцию и услуги предприятий-монополистов на 1997 год для хозяйствующих субъектов согласно приложению.
2. Министерству экономики Республики Казахстан, Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике совместно с Национальным статистическим агентством Республики Казахстан ежемесячно осуществлять анализ и контроль за предельным ростом цен и тарифов на продукцию и услуги предприятий-монополистов в 1997 году для хозяйствующих субъектов.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 1997 г. N 138
Предельный рост цен и тарифов на продукцию
и услуги предприятий-монополистов на
1997 год для хозяйствующих субъектов
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Наименование і         1997 год                    іДекабрь 1997
продукции   іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДігода в % к
(услуг)    іI кварталіII     іIII      іIV       ідекабрю 1996
і(март в %ікварталіквартал  іквартал  ігода
ік декабрюі(июнь ві(сентябрьі(декабрь і
і1996 г.) і% к    ів % к    ів % к    і
і         імарту) іиюню)    ісентябрю)і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Электроэнергия     110,0    105,1   105,0     105,0      127,5
Уголь              105,0    104,0   104,6     105,0      119,9
Грузовые
перевозки
железнодорожным
транспортом        107,0    107,0   105,0     106,0      127,4
Услуги связи       100,0    101,0   101,0     102,0      104,1
Транспортировка
нефти и газа
трубопроводным
транспортом:
нефть            101,3    101,9   102,4     102,9      108,8
газ              100,0    105,0   102,0     104,2      111,6