Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 ақпандағы N 179
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Ақтөбе облысының тұтынушылары үшiн электр энергиясына тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 мамырдағы N 670 қаулысы;
"Батыс Қазақстан облысының халқы үшiн электр энергиясына арналған тарифтер туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 қыркүйектегi N 1167 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1997 г. N 179
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая
1996 г. N 670 "О тарифах на электрическую энергию для потребителей
Актюбинской области";
постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября
1996 г. N 1167 "О тарифах на электрическую энергию для населения
Западно-Казахстанской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан