Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 12 ақпандағы N 203
"Орталық атқарушы органдардың құрылымын жетiлдiру және
мемлекеттiк органдардың санын қысқарту туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қазандағы N 3168
U963168_
Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 ақпандағы
N 203 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1."Қазақстан Республикасының Ұлттық патент ведомствосы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 21 шiлдедегi N 622 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 30, 446-құжат) 4, 5, 9 және 11-тармақтары.
2. "Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 819 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 21, 238-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 819 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 тамыздағы N 1078 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 27, 321-құжат).
4. "Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1164 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 350-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының Ұлттық патент ведомствосы орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1782 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасының Архивтер және құжаттама бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1788 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1806 қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасының Орман шаруашылығы комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1821 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1997 г. N 203
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3168 U963168_ "О совершенствовании структуры Центральных исполнительных органов и сокращении численности государственных органов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 февраля 1997 г. N 203
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Пункты 4, 5, 9 и 11 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1992 г. N 622 P920622_ "О Национальном патентном ведомстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 30, ст. 446).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 г. N 819 "Вопросы Государственного Комитета Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст. 238).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 августа 1995 г. N 1078 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 г. N 819" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 321).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1164 "Об утверждении Положения о Государственном Комитете Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 350).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1782 "О структуре центрального аппарата Национального патентного ведомства Республики Казахстан".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1788 "О структуре центрального аппарата Главного управления архивами и документацией Республики Казахстан".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1806 "О структуре центрального аппарата Государственного Комитета Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1821 "О структуре центрального аппарата Комитета лесного хозяйства Республики Казахстан".

9. "Қазақстан Республикасының Түстi және қара металдарды ұтымды пайдалануды бақылау жөнiндегi мемлекеттiк инспекциясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 30 желтоқсандағы N 1897 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 517-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1806 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 17 қаңтардағы N 63 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасының Орман шаруашылығы комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1821 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 ақпандағы N 260 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасының Ұлттық патент ведомствосы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 наурыздағы N 284 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 11, 82-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1164 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 наурыздағы N 314 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 12, 92-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 18 наурыздағы N 688 Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2837 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 наурыздағы N 359 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және тау-кен жұмыстарын қауiпсiз жүргiзуiн қадағалау жөнiндегi комитетi (Қазақстан Республикасының Мемтау-кен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 наурыздағы N 360 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 13, 104-құжат).
16. "Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi жанындағы "Қазақкино" мемлекеттiк компаниясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 749 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 246-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулердiң 2, 64 және 69-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат).
18. "Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi жанындағы "Қазақкино" мемлекеттiк компаниясының мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 қыркүйектегi N 1164 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 38, 365-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1995 г. N 1897 "О Государственной инспекции по контролю за рациональным использованием цветных и черных металлов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 517).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 1996 г. N 63 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1806".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 1996 г. N 260 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1821 "О структуре центрального аппарата лесного хозяйства Республики Казахстан".
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1996 г. N 284 "Об утверждении Положения о Национальном патентном ведомстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст. 82).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 314 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1164" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 92).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 1996 г. N 359 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2837 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 1992 г. N 688".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 1996 г. N 360 "О Комитете по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору Республики Казахстан (Госгортехнадзор Республики Казахстан)" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 104).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. N 749 "О Государственной компании "Казахкино" при Министерстве культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 246).
17. Пункты 2, 64 и 69 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1031 P961031_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1996 г. N 1164 "Вопросы Государственной компании "Казахкино" при Министерстве культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 38, ст. 365).