Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 1490 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 12 ақпандағы N 0205
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Каспий труба құбыры консорциумына үлестiк қатысу мәселелерi"
туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1490 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
4-тармақ алынып тасталсын;
5-тармақ 4-тармақ болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 1490
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1997 г. N 205
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 1490 P961490_ "Вопросы долевого участия в Каспийском трубопроводном консорциуме" следующие изменения:
пункт 4 исключить;
пункт 5 считать пунктом 4.
Премьер-Министр
Республики Казахстан