Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 1430 және 1997 жылғы 10 ақпандағы N 189 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 21 ақпандағы N 0248
Қазақстан Республикасы Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "Реформаларды тереңдету және Қазақстан Республикасының уран өнеркәсiбi мен атом энергетикасын одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 1430 қаулысына:
1-тармақтың соңғы абзацындағы "Қазкоммерцбанк" ашық акционерлiк қоғамы" деген сөздер "Қазақстанның Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулының қосымшасына:
Қазақстанның Халықтық Банкi басқармасының төрағасы - З.Х.Кәкiмжанов комиссия құрамына енгiзiлсiн.
Е.Д.Фельд аталған құрамнан шығарылсын.
2. "Реформаларды тереңдету және Қазақстан Республикасының уран өнеркәсiбi мен атом энергетикасын одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 ақпандағы N 189 қаулысына:
2-тармақтың үшiншi абзацындағы "Қазатомөнеркәсiбi" акционерлiк қоғамына" және "Қазкоммерцбанк" акционерлiк қоғамының" деген сөздер "Қазатомөнеркәсiбi" акционерлiк қоғамы және Қазақстанның Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1430 и от 10 февраля 1997 г. N 189
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1997 г. N 248
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1430 P961430_ "О мерах по углублению реформ и дальнейшему развитию урановой промышленности и атомной энергетики Республики Казахстан":
в последнем абзаце пункта 1 слова "акционерным обществом "Казкоммерцбанк" заменить словами "Акционерным Народным Сберегательным Банком Каэахстана";
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав комиссии Какимжанова З.Х. - Председателя Правления Народного Банка Казахстана;
вывести из указанного состава Фельда Е.Д.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1997 г. N 189 P970189_ "О дополнительных мерах по углублению реформ и дальнейшему развитию урановой промышленности и атомной энергетики Республики Казахстан":
в абзаце третьем пункта 2 слова "с акционерными обществами "Казатомпром" и "Казкоммерцбанк" заменить словами "с акционерным обществом "Казатомпром" и Акционерным Народным Сберегательным Банком Казахстана".
Премьер-Министр
Республики Казахстан