Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 6 ақпандағы N 169 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 21 ақпандағы N 252
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының мұнай-газ кешенiне шет ел инвестицияларын тарту және "Амоко" (АҚШ) компаниясымен экономикалық ынтымақтастықты кеңейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 6 ақпандағы N 169 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақтың бiрiншi абзацы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. "Амоко" компаниясына" тараптардың келiсiмi бойынша оның мүмкiн болатын ұзартылуымен жиырма ай мерзiмге:
Оңтүстiк Ембi блоктарын барлау және игеру жөнiндегi;
Каспий теңiзi қазақстандық секторының төрт блогын барлау және игеру жөнiндегi;
"Қазақстанкаспийшельф" акционерлiк қоғамы мен консорциумның шетелдiк қатысушыларының арасында келiссөз жүргiзiлiп жатқан Каспий шельфiнiң қазақстандық секторын игеру кезiнде өнiмдердi бөлiсу туралы Келiсiмнiң шарттары бойынша "Қазақстанкаспийшельф" акционерлiк қоғамы мердiгердiң үлесiнен ала алатын қатысу үлесiнен процент алу туралы Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi
министрлiгi мен "Амоко" компаниясының арасындағы Келiсiм жөнiндегi
жобалар бойынша Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi
министрлiгiмен келiссөздер жүргiзуге эксклюзивтi құқық берiлетiн
болады".
3-тармақ 4-тармақ болып саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 169
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1997 г. N 252
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 169 P970169_ "О привлечении иностранных инвестиций в нефтегазовый комплекс Республики Казахстан и расширении экономического сотрудничества с компанией "Амоко" следующие изменения и дополнение:
абзац первый пункта 2 исключить;
дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Компании "Амоко" будет предоставлено эксклюзивное право сроком на двенадцать месяцев, с возможным его продлением по согласованию сторон, на проведение переговоров с Министерством нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан по следующим проектам:
по разведке и разработке блоков Южная Эмба;
по разведке и разработке четырех блоков казахстанского сектора Каспийского моря;
по Соглашению между Министерством нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан и компанией "Амоко" о приобретении процента от доли участия, которую акционерное общество "Казахстанкаспийшельф" может приобрести из доли подрядчика по условиям Соглашения о разделе продукции при разработке казахстанского сектора Каспийского шельфа, переговоры по которому ведутся между акционерным обществом "Казахстанкаспийшельф" и иностранными участниками консорциума";
пункт 3 считать пунктом 4.
Премьер-Министр
Республики Казахстан