Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 наурыздағы N 209 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 28 ақпандағы N 0279
"Акцепт" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң жүктелген мiндеттердi орындауына байланысты "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "Акцепт" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi 1994 жылғы 23 тамызда қол қойған "Рауан" акционерлiк қоғамының акцияларын сатып алу туралы шартқа сәйкес және "Рауан" акционерлiк қоғамы акционерлерi жиналысының шешiмiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Рауан" акционерлiк қоғамының (Алматы қаласы) акцияларын жеке жоба бойынша сату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 наурыздағы N 209 қаулысының 2-бабының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1995 г. N 209
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1997 г. N 279
В связи с выполнением обязательств, возложенных на товарищество с ограниченной ответственностью "Акцепт" в соответствии с договором "О приобретении акций АО "Рауан" от 23 августа 1994 года, подписанным Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу и товариществом с ограниченной ответственностью "Акцепт", и, учитывая решение общего собрания акционеров акционерного общества "Рауан", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1995 г. N 209 P950209_ "О продаже акций акционерного общества "Рауан" (г. Алматы) по индивидуальному проекту".
Премьер-Министр
Республики Казахстан