Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қазандағы N 1289 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 4 наурыздағы N 296
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Елдегi жағдай және 1997 жылға арналған iшкi және сыртқы саясаттың негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауының негiзгi қағидаларын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 қазандағы N 1289 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
"Елдегi жағдай және 1997 жылға арналған iшкi және сыртқы
саясаттың негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Қазақстан халқына Жолдауының негiзгi қағидаларын жүзеге
асыру жөнiндегi шаралар жоспарындағы аталған қаулымен бекiтiлген
реттiк нөмiрi 25-шi жол алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1996 г. N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 1997 г. N 296
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1996 г. N 1289 P961289_ "О Плане мероприятий по реализации основных положений Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана "О положении в стране и основных направлениях внутренней и внешней политики на 1997 год" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации основных положений Послания
Президента Республики Казахстан народу Казахстана "О положении в
стране и основных направлениях внутренней и внешней политики на 1997
год", утвержденном указанным постановлением, исключить строку,
порядковый номер 25.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан