Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 173 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 наурыздағы N 327
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылдың егiнiнен мемлекетке астық сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 173 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
11-тармақтағы "1996 жылғы 1 желтоқсанға дейiн" деген сөздер "1997 жылғы 1 маусымға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 года N 327
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
февраля 1996 г. N 173
P960173_
"О государственных закупках зерна из урожая
1996 года" следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 11 слова "до 1 декабря 1996 года" заменить словами "до 1
июня 1997 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)