М.Қ. Уәйісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1997 жылғы 25 наурыз N 413
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
М.Қ. Уәйісов Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
(вице-Министр) болып тағайындалсын. Ол бұрынғы атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.

О Ваисове М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1997 года N 413
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ваисова М.К. заместителем Министра (вице-Министром) юстиции
Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)