Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 8 қазандағы N 843 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 сәуiрдегi N 468
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының әдебиет, журналистика, музыка, сурет және сәулет қорлары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 8 қазандағы N 843 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 39, 584-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 октября 1992 г. N 843
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 1997 г. N 468
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 октября 1992 г. N 843 P920843_ "О Литературном, Журналистском, Музыкальном, Художественном и Архитектурном фондах Республики Казахстан" ( САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 39, ст. 584).
Премьер-Министр
Республики Казахстан