Шағын кәсiпкерлiктiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 сәуiрдегi N 499 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Шағын кәсiпкерлiктi мемлекеттiк қолдаудың атаулылығын қамтамасыз ету, сондай-ақ осы саладағы қатынастарды реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Орталық, жергiлiктi атқарушы органдар мен басқа да ұйымдарға шағын кәсiпкерлiк жөнiндегi қатынастарды реттеу кезiнде салаларда жұмыс iстеушiлердiң мына санын негiзге алу ұсынылсын:
өнеркәсiп, құрылыс және
ауыл шаруашылығы                       - 50 адамға дейiн;
сауда және тұрмыстық
қызмет көрсету                         - 30 адамға дейiн;
көлiк және байланыс                    - 25 адамға дейiн;
ғылым және инновациялық қызмет         - 20 адамға дейiн;
басқаларында (ойын және
шоу-бизнестен басқасы)                 - 15 адамға дейiн
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы малого предпринимательства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 г. N 499. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В целях обеспечения адресности государственной поддержки малого предпринимательства, а также урегулирования отношений в этой сфере Правительство Республики Казахстан постановляет:
Центральным, местным исполнительным органам и другим организациям рекомендовать при урегулировании отношений по малому предпринимательству исходить из следующей численности работающих в сферах:
промышленности, строительства и
сельского хозяйства                        - до 50 человек;
торговли и бытового обслуживания           - до 30 человек;
транспорта и связи                         - до 25 человек;
науки и инновационной деятельности         - до 20 человек;
в остальных (за исключением игорного
и шоу-бизнеса)                             - до 15 человек.
Премьер-Министр
Республики Казахстан