Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 сәуiрдегi N 565 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасының Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысының  қосымшасына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Экономикалық жоспарлау" деген 1.5 бөлiмшесiндегi реттiк нөмiрi 30-дағы мынадай жолдар:
"Қазақстан            әлеуметтiк-    желтоқсан Экономминi,
Республикасының       экономикалық   1997 ж.   министрлiктер
1998-2010 жылдарға    дамытудың                мен мемкомитет.
арналған әлеуметтiк-  стратегиялық             тер, облыс
экономикалық          жоспарының               әкiмдерi"
дамытудың             жобасы
стратегиялық (ұзақ
мерзiмдi) жоспарын
әзiрлеу
және реттiк нөмiрi 31-дегi мынадай жолдар:
"Қазақстан            әлеуметтiк-    маусым    Экономминi,
Республикасының 1999- экономикалық   1997 ж.   министрлiктер
2005 жылдарға         дамытудың                мен мемкомитет.
арналған әлеуметтiк-  орта мерзiмдi            тер, облыс
экономикалық          жоспарының               әкiмдерi"
дамытудың орта        жобасы
мерзiмдi жоспарын
әзiрлеу алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1997 г. N 565. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в приложение к постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год " следующие изменения:
в подразделе 1.5. "Экономическое планирование":
строки, порядковый номер 30:
"Разработать             проект          декабрь  Минэкономики,
стратегический           стратегического 1997 г.  министерства
(долгосрочный) план      плана социально-         и госкомитеты,
социально-экономического экономического           акимы областей"
развития Республики      развития
Казахстан на 1998-2010
годы
и строки, порядковый номер 31:
"Разработать             проект          июнь     Минэкономики,
среднесрочный план       среднесрочного  1997 г.  министерства
социально-экономического плана социально-         и госкомитеты,
развития Республики      экономического           акимы областей"
Казахстан на             развития
1999-2005 годы
исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан