Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 қазандағы N 891 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 сәуiрдегi N 566
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мүгедектерге бензин үшiн ақшалай өтемақы төлеу туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы
22 қазандағы N 891 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1992 ж., N 41, 606-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "100" және "50" сандары "50" және "25" сандарымен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1992 г. N 891
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1997 г. N 566
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1992 г. N 891 P920891_ "О выплате денежной компенсации инвалидам на бензин" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 606) следующее изменение:
в пункте 1 цифры "100" и "50" заменить цифрами "50" и "25".
Премьер-Министр
Республики Казахстан