Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 желтоқсанындағы N 1245 қаулысының күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 сәуiрдегi N 574
"Шетелде кадрлар даярлау үшiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендияларын белгiлеу туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 қарашадағы N 1394 қаулысын орындау iсiндегi елеулi кемшiлiктер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375 Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Шет елдерде кадрлар даярлау жөнiндегi Республикалық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 желтоқсанындағы N 1245 қаулысының күшi жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 декабря 1993 г. N 1245
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 1997 г. N 574
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 3375 U973375_ "О серьезных недостатках в деле выполнения постановления Президента Республики Казахстан от 5 ноября 1993 года N 1394 "Об утверждении международных стипендий Президента Республики Казахстан "Болашак" для подготовки кадров за рубежом" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 декабря 1993 г. N 1245 P931245_ "О Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом".
Премьер-Министр
Республики Казахстан