Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 23 сәуiр N 640. Күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1997.11.20. N 1621 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгiнiң құрылымы қосымшаға сәйкес, сондай-ақ алқаның сандық құрамы 9 адам болып бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1658 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 23 сәуiрдегi
N 640 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар
министрлiгiнiң
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Басшылық
Биологиялық ресурстарды мемлекеттiк экологиялық бақылау, қорғау, өндiру және пайдалану жөнiндегi агенттiк (заңды тұлға құқығында)
Мемлекеттiк экологиялық сараптау, табиғатты пайдалану
экономикасы департаментi
Гидрометеорология және табиғи орта мониторингi жөнiндегi
агенттiк (заңды тұлға құқығында)
Қаржы және кадр қызметi басқармасы
Құқық жұмысы бөлiмi
Жалпы бөлiм

О структуре Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 640. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 ноября 1997 г. N 1621 ~P971621
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 9 человек.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1658 P961658_ "О структуре центрального аппарата Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 640
Структура
Министерства экологии и биоресурсов
Республики Казахстан
Руководство
Агентство по государственному экологическому контролю, охране,
воспроизводству и использованию биологических ресурсов (на
правах юридического лица)
Департамент государственной экологической экспертизы,
экономики природопользования
Агентство по гидрометеорологии и мониторингу природной среды
(на правах юридического лица)
Управление финансов и кадровой службы
Отдел правовой работы
Общий отдел