Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 24 сәуiр N 657. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қосымшаға сәйкес, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң құрылымы, сондай-ақ алқаның сандық құрамы 13 адам болып бекiтiлсiн.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.22. N 1143 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1536 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 24 сәуiрдегi
N 657 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi
мемлекеттiк комитетiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Төтенше жағдайлардың алдын алу департаментi
Жедел мән беру департаментi
Азаматтық қорғаныс және әскери бөлiмдер департаментi
Төтенше жағдайларды мемлекеттiк қадағалау, өнеркәсiпте жұмысты
қауiпсiз жүргiзу және тау-кен қадағалау жөнiндегi департаментi
Заңды тұлға құқығындағы Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет
департаментi <*>
Бақылау және талдау бөлiмi
Кадр бөлiмi
Қаржы-экономика бөлiмi
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлiмi
Арнаулы бөлiм
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚРҮ-нiң 1997.07.22. N 1143 қаулысымен.

О структуре Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1997 г. N 657. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям согласно приложению, а также численный состав коллегии - 13 человек.<*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - Постановлением Правительства РК от 22 июля 1997 г. N 1143 P971143_  .
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1536 P961536_  "О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 1997 г. N 657
Структура
центрального аппарата Государственного
комитета Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением ПравительстваРК от 22 июля 1997 г. N 1143  P971143_  .
Руководство
Департамент предупреждения чрезвычайных ситуаций
Департамент оперативного реагирования
Департамент гражданской обороны и воинских частей
Департамент по государственному надзору за чрезвычайными
ситуациями, безопасным ведением работ в промышленности и
горному надзору
Департамент Государственной противопожарной службы
Государственного комитета Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям на правах юридического лица
Отдел контроля и анализа
Отдел кадров
Финансово-экономический отдел
Отдел материально-технического обеспечения
Специальный отдел