Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 26 сәуiр N 667
1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл бағдарламасына сәйкес және жекешелендiру процесiн жеделдетiп аяқтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Кең дала", "Өнiм", "Ауылшармаш" акционерлiк қоғамдарының 1,
2 және 3-қосымшаларға сәйкес акционерлiк қоғамдар акцияларының
мемлекеттiк пакеттерiн иелену, пайдалану және билiк ету жөнiндегi
құқықтық күшi тоқтатылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген
тәртiппен жоғарыдағы қосымшаларға сәйкес акционерлiк қоғамдардың
акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сатсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 26 сәуiрдегi
N 667 қаулысына
1-қосымша
"Кең дала" акционерлiк қоғамында акцияларының
мемлекеттiк пакеттерiн иелену, пайдалану және билiк ету құқығы
тоқтатылатын акционерлiк қоғамдардың
ТIЗБЕСI
"Жабдықтаушы" АҚ, Қостанай қаласы
"Оралагротехсервис" АҚ, Орал қаласы
"Үш Бұлақ" МТС АҚ, Жамбыл облысы
"Агрожабдықтау" АҚ, Ақмола қаласы
"Кiшкене көл" АҚ, Көкшетау облысы
"Республикалық оқу орталығы" АҚ
"Агроөнеркәсiптехника" АҚ, Көкшетау облысы
"Тимирязев ӨБ МТБ" АҚ, Солтүстiк Қазақстан облысы
"Булаев ӨБ және МТБ" АҚ, Солтүстiк Қазақстан облысы
"Агроөнеркәсiптехника" АҚ, Қызылорда облысы
"Агросервис" АҚ, Алматы облысы
"Жөндеушi" АҚ, Алматы облысы
"Бас есептеу орталығы" АҚ, Алматы қаласы
"Агроөнеркәсiптехника" АҚ, Талдықорған қаласы
"Құлагер" АҚ, Талдықорған облысы
"Майтөбе" АҚ, Талдықорған облысы
"Ұста" АҚ, Талдықорған облысы
"Кенесары" АҚ, Торғай облысы
"Киров ААӨТ" АҚ, Оңтүстiк Қазақстан облысы
"Мақтарал ААӨТ" АҚ, Оңтүстiк Қазақстан облысы
"Аса Агроөнеркәсiптехника" АҚ, Жамбыл облысы
"МТС республикалық базасы" АҚ, Алматы қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 26 сәуiрдегi
N 667 қаулысына
2-қосымша
"Өнiм" акционерлiк қоғамында акцияларының мемлекеттiк
пакеттерiн иелену, пайдалану және билiк ету құқығы
тоқтатылатын акционерлiк қоғамдардың
ТIЗБЕСI
"Агропромзапчастьсервис" АҚ, Ақмола облысы
"Ақкөлтехсервис" АҚ, Ақмола облысы
"Агроауылкешенi" АҚ, Ақмола облысы
"Агрожабдықтаукешенi" АҚ, Ақтөбе облысы
"Жинақтау облыстық базасы" АҚ, Алматы облысы
"Сары-Құлан" АҚ, Алматы облысы
"АТӨ-2 Дәнекер" АҚ, Алматы облысы
"Өскемен МРПО" МТС" АҚ
"Агрокомплект" АҚ, Шығыс Қазақстан облысы
"МТС облбаза" АҚ, Жамбыл облысы
"Дархан" АҚ, Жамбыл облысы
"Шуагрожабдықтау" АҚ, Жамбыл облысы
"Батысқазагрожинақтау" АҚ, Батыс Қазақстан облысы
"Оралагротехсервис" АҚ, Батыс Қазақстан облысы
"Қарағандыагроөнеркәсiптехника" N 2 МТС базасы" АҚ, Қарағанды
облысы
"Агроөнеркәсiптехника" "Қарқаралы АӨБ" АҚ, Қарағанды облысы
"Осакаров ауданаралықбаза" АҚ, Қарағанды облысы
"Атамекен" облжинақтаубазасы" АҚ, Қарағанды облысы
"МТС облыстық базасы" АҚ, Қызылорда облысы
"Көкшетауагроөнеркәсiптехника" АҚ
"Зерендiагроөнеркәсiптехника" АҚ, Көкшетау облысы
"Қазауылкомплект" АҚ, Қостанай облысы
"Қостанайауданауылтехника" АҚ, Қостанай облысы
"Дәнекер" АҚ, Маңғыстау облысы
"Павлодарагроөнеркәсiптехника" АҚ, Павлодар облысы
"Агрокомплект" АҚ, Солтүстiк Қазақстан облысы
"Соколов ӨБ МТО" АҚ, Солтүстiк Қазақстан облысы
"Аягөз-Кең дала" АҚ, Семей облысы
"Жабдықтаушы" АҚ, Талдықорған облысы
"Бескөлагроөнеркәсiптехника" АҚ, Талдықорған облысы
"Торғай" АҚ, Торғай облысы
"Есiлагроөнеркәсiптехника" АҚ, Торғай облысы
"Агронарықсауда" сауда-өнеркәсiп АҚ, Оңтүстiк Қазақстан облысы
"Отырарагросервис" АҚ, Оңтүстiк Қазақстан облысы
"Сайрамагросервис" АҚ, Оңтүстiк Қазақстан облысы
"Ильич агрожабдықтау" АҚ, Оңтүстiк Қазақстан облысы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 26 сәуiрдегi
N 667 қаулысына
3-қосымша
"Ауылшармаш" акционерлiк қоғамында акцияларының
мемлекеттiк пакеттерiн иелену, пайдалану және билiк ету
құқығы тоқтатылатын акционерлiк қоғамдардың
ТIЗБЕСI
"Павлодар басқару автоматтандырылған жүйе жобалау-конструкторлық
институты" АҚ, Павлодар қаласы
"Манкентауылмаш" АҚ, Ақсу селосы
"Тоғызақ механикалық заводы" АҚ, Ақсу селосы
"Литмаш" АҚ, Ақмола қаласы

О продаже государственных пакетов акций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 г. N 667
В соответствии с Программой действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и в целях скорейшего завершения процесса приватизации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Прекратить правомочие акционерных обществ "Кен дала", "Оним", "Сельхозмаш" по владению, пользованию и распоряжению государственными пакетами акций акционерных обществ согласно приложениям 1, 2 и 3.
2. Министерству финансов Республики Казахстан реализовать в установленном порядке государственные пакеты акций акционерных обществ согласно вышеуказанным приложениям.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 г. N 667
Перечень
акционерных обществ, права владения,
пользования и распоряжения государственными
пакетами акций которых прекращаются у акционерного
общества "Кен дала"
АО "Жабдыктауши", г. Кустанай
АО "Уральскагротехсервис", г. Уральск
АО "Уч-Булакская МТС", Жамбылская область
АО "Агроснаб", г. Акмола
АО "Кишкенеколь", Кокшетауская область
АО "Республиканский учебный центр"
АО "Агропромтехника", Кокшетауская область
АО "Тимирязевское ПО по МТО", Северо-Казахстанская область
АО "Булаевское ПО по МТО", Северо-Казахстанская область
АО "Агропромтехника", Кзыл-Ординская область
АО "Агросервис", Алматинская область
АО "Жондеуши", Алматинская область
АО "Главный вычислительный центр", г. Алматы
АО "Агропромтехника", г. Талдыкорган
АО "Кулагер", Талдыкорганская область
АО "Май-Тобе", Талдыкорганская область
АО "Уста", Талдыкорганская область
АО "Кенесары", Тургайская область
АО "Кировский РАПТ", Южно-Казахстанская область
АО "Махтааральская РАПТ", Южно-Казахстанская область
АО "Аса Агропромтехника", Жамбылская область
АО "Республиканская база МТС", г. Алматы
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 г. N 667
Перечень
акционерных обществ, права владения,
пользования  и распоряжения государственными
пакетами акций которых прекращаются у акционерного
общества "Оним"
АО "Агропромзапчастьсервис", Акмолинская область
АО "Аккультехсервис", Акмолинская область
АО "Агроселькомплект", Акмолинская область
АО "Агроснабкомплект", Актюбинская область
АО "Областная база комплектации", Алматинская область
АО "Сары-Кулан", Алматинская область
АО "АТП-2 Данекер", Алматинская область
АО " Усть-Каменогорское МРПО по МТС", Восточно-Казахстанская
область
АО "Агрокомплект", Восточно-Казахстанская область
АО "Облбаза МТС", Жамбылская область
АО "Дархан", Жамбылская область
АО "Шуагроснаб", Жамбылская область
АО "Запказагрокомплектация", Западно-Казахстанская область
АО "Уральскагротехсервис", Западно-Казахстанская область
АО "База N 2 МТС "Карагандаагропромтехника", Карагандинская
область
АО "Каркаралинское РПО "Агропромтехника", Карагандинская
область
АО "Осакаровская межрайбаза", Карагандинская область
АО "Облбазакомплектации" Ата мекен", Карагандинская область
АО "Областная база МТС", Кзыл-Ординская область
АО "Кокшетауагропромтехника", Кокшетауская область
АО "Зерендаагропромтехника", Кокшетауская область
АО "Казселькомплект", Кустанайская область
АО "Костанайрайсельхозтехника", Кустанайская область
АО "Дэнекер", Мангистауская область
АО "Павлодарагропромтехника", Павлодарская область
АО "Агрокомплект", Северо-Казахстанская область
АО "Соколовское ПО по МТО", Северо-Казахстанская область
АО "Аягуз-Кен дала",  Семипалатинская область
АО "Жабдыктауши", Талдыкорганская область
АО "Бесколагропромтехника", Талдыкорганская область
АО "Торгай", Тургайская область
АО "Есильагропромтехника", Тургайская область
Торгово-промышленное АО "Агронарыксауда", Южно-Казахстанская
область
АО "Отрарагросервис", Южно-Казахстанская область
АО "Сайрамагросервис", Южно-Казахстанская область
АО "Ильичевский агроснаб", Южно-Казахстанская область
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 г. N 667
Перечень
акционерных обществ, права владения,
пользования  и распоряжения государственными
пакетами акций которых прекращаются
у акционерного общества "Сельхозмаш"
АО "Павлодарский проектно-конструкторский институт
автоматизированных систем управления", г. Павлодар
АО "Манкентсельмаш", с. Аксу
АО "Тогузакский механический завод", с. Аксу
АО "Литмаш", г. Акмола