Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 28 сәуiр N 669 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысының  қосымшасына:
"Реформаларды заңдық қамтамасыз ету" деген VII бөлiмде, реттiк нөмiрi 111, жолдарындағы:
"Адвокатура туралы" 4-бағандағы "ақпан 1997 ж." деген сөз "сәуiр 1997 ж." деген сөзбен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк қылмыстық-атқару жүйесi туралы" 4-бағандағы "сәуiр 1997 ж." деген сөз "қараша 1997 ж." деген сөзбен ауыстырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң жобасы жұмыстарының жоспарындағы:
реттiк нөмiрi 17, 28, 38 жолдар алынып тасталсын;
39а, 42а, 62а реттiк нөмiрлер мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"39а Әкiмшiлiк-құқық бұзушылық    Әдiлетминi,      сәуiр
туралы кодекс                Iшкiiсминi       мамыр
Үкiмет шешiм-
дерiн
әзiрлеудi
үйлестiру
бөлiмi
42а Адвокаттық қызмет туралы      Әдiлетминi       сәуiр
мамыр
Үкiмет шешiм-
дерiн
әзiрлеудi
үйлестiру
бөлiмi
62а Мемлекеттiк қылмыстық-        Iшкiiсминi,      қазан
атқару жүйесi туралы          Әдiлетминi       қараша
желтоқсан
Үкiмет шешiм-
дерiн
әзiрлеудi
үйлестiру
бөлiмi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республика Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 г. N 669. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В приложении к постановлению Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 P961533_  "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер
111, в строках:
"Об адвокатуре" в графе 4 слова "февраль 1997 г." заменить словами "апрель 1997 г.";
"О государственной уголовно-исполнительной системе" в графе 4 слова "апрель 1997 г." заменить словами "ноябрь 1997 г.".
2. В Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14  P970014_   "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1997 год":
исключить строки, порядковые номера 17, 28, 38;
дополнить строками, порядковые номера 39а, 42а, 62а, следующего содержания:
"39а   Кодекс об админис-     Минюст, МВД       апрель  май
тративных право-      ______________
нарушениях             Отдел коорди-
нации подго-
товки прави-
тельственных
решений
42а   Об адвокатской         Минюст            апрель  май
деятельности          ______________
Отдел коорди-
нации подго-
товки прави-
тельственных
решений
62а   О государственной      МВД, Минюст       октябрь
уголовно-              ______________    ноябрь декабрь
исполнительной         Отдел коорди-
системе                нации подго-
товки прави-
тельственных
решений".
Премьер-Министр
Республики Казахстан