Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 сәуiрдегi N 301 қаулысының 5-тармағының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 29 сәуiр N 686
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен тарифтiк ставкаларына салалық коэффициент пен үстемеақы белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 сәуiрдегi N 301 P930301_ қаулысының 5-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу пункта 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1993 г. N 301
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1997 г. N 686
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу пункт 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1993 г. N 301 P930301_ "Об установлении отраслевых коэффициентов и надбавок к должностным окладам и тарифным ставкам работников Национального ядерного центра Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан