Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 30 сәуiр N 692. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12. N 1556 қаулысымен. ~P971556
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
құрылымы қосымшаға сәйкес, сондай-ақ алқаның сандық құрамы 11 адам
болып бекiтiлсiн.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.12. N 1551
қаулысымен.
P971551_
3. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1650 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 30 сәуiрдегi
N 692 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Емдеу-профилактикалық мекемелердiң қызметiн үйлестiру және
денсаулық сақтауды реформалау жөнiндегi департамент
Дәрi-дәрмекпен қамтамасыз ету және медициналық техника
департаментi
Экономика, ғылым және ресурстық қамтамасыз ету департаментi
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызмет және
функциональды қамтамасыз ету департаментi (заңды тұлға
құқығында)

О структуре Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1997 г. N 692. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1556 ~P971556
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению, а также численный состав коллегии - 11 человек.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1551 P971551_ )
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1650 P961650_ "О структуре центрального аппарата Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1997 г. N 692
Структура
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Руководство
Департамент по координации деятельности
лечебно-профилактических учреждений и реформирования
здравоохранения
Департамент лекарственного обеспечения и медицинской
техники
Департамент экономики, науки и ресурсного обеспечения
Департамент государственной санитарно-эпидемиологической
службы и функционального обеспечения (на правах юридического
лица)